Hükümet ve Cemaat neden Fenerbahçeyi eline geçirmek istesin?

Bütün Fenerliler şike yok bunlar oyun diyor ben onlara katılmıyorum siz katılıyormusunuz?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliler artık çaresizlikten ne dediklerini şaşırdılar Aziz Yıldırım Her zaman Başbakan yalakasıydı

link Aziz Başbakanı Kadiköyde alkışlatıyor

link link link Cemaate gelince Murat Ülker,Ferit Şahenk,Nihat Özdemir bunlar Aziz Yıldırımın emriyle çalışan insanlar ayrıca link Fener ne kadar AKPli ve cemaatçi varsa kulübe almışlar ondan sonra hükümet ve Cemaat bizi ele geçirmeye çalışıyor diyorlar.. Siz zaten onların elindesiniz.

3|2
    5|7
    • Gerçekten onlara verebilecek en iyi cevaplardan birini vermişsin adamlar resmen Kanka gibiymiş:)

• Fransız olmadığımız için dünyanın hiç bir yerinde görülmeyen şekilde cezalandırıldık , bütün cezalar ilk bizim üzerimizde denendi, Sizin Malatyaspor takımındaki futbolculara verdiğiniz aynı renk ve seri olan plakalı şahinlerde cabası. Haluk Ulusoy zamanında kaldırdığınız haram ve haksız Türkiye içindeki Kupalarınız cabası. Denizlispor ile oynadığımız maçta gönderdiğiniz teşvik primi cabası. Sudan çıkmış akkaşık mısınız siz ? Şaka mısın sen ?

• Kesin dediğin gibidir adamlara belgelerle konuşuyoruz hala inkar ediyorlar

Erkekler Ne Diyor 18

• kim diyor sana cemaat feneri ele geçirmeye çalışıyor diye kimsenin fenerbahçeyi ele geçirmeye çalıştığı yok amaç aziz yıldırımı bitirmek ihalelerde cemaatin karşısına çıkmasını engellemek.

Adnan Polat Cemaat için akp den istifa eden hakan şükür ü galatasaraydan kovduktan sonra galatasarayda barınabildimi hayır cemaat barındırmadı

bu işler sizin küçük beyninizin alamayacağı kadar büyük siyasi olaylar

1|1
    2|1
    • Sen sus konuştukça batıyorsun bir daha cevap yazarken 2 kere düşün yoksa yine kapak olursun dikkatli ol derim

• Beni bilen bilir Fake hesabım olsaydı 2 seneden beri hesabım çoktan kapanırdı ama sen fakesin

• ben fb lılere katılıyorum azız yıldırımın seçiminde fenerli kongre uyeleri m.kemalın askerleriyiz diye bağırıyor kongre salonunda bu tarz şiirler okunuyordu. Bunu gördüğümde neden- sonuç ilşkisini kurmak zor olmadı. Beşiktaşa ne yapılmaya calısılıyorsa fenerede o yapılmaya calışılıyor.

1|1
    0|0
  • fenerbahçe cumhuriyeti olduğu için

2|1
    1|1
  • Aziz Yıldırım'ın şikeci olduğunu fenerliler dışında bilmeyen az kişi var. :) belki fenerliler içinde de vardır. (:

1|0
    2|0
  • yağmuru bile pdy yağdırmyıro:) töbe yarabbi ya:)) senin bu sorunu bile pdy soruyor,bakkal amcaya ekmekleri pdy getiriyor musluktaki suyu pdy akıtıyor:))) komedinin önde gidenleri gulugulu dansözleri:)) sanki benim evimdeki ayakkabı kutularından milyon dolarlar çıktı sanki benim yatağımda para sayma makinesi vardı:) neyse vesseleam soruyu soran bunlar pisliklerini örtmek içni havadaki buluttu bile pdy li yaparlar:)

0|0
    0|0
  • çünkü onurlu Fenerbahçe taraftarı her maçta ''Her yer rüşvet her yer yolsuzluK'' diye tezahürat yapıyor.

0|0
    0|0
  • bülent ersoyada erkek derler onlar boşver.

1|1
    3|2
  • amaç fenerbahçeyi ele geçirmek değil amaç nato müteahidi aziz yıldırımı ele geçirmek.çünkü aziz yıldırım türkiyede en geniş askeri sanayi çevreye sahip olan bir iki kişiden birisidir.dünya üzerinde neredeyse bütün silah üreticileri ile yakın ilişkileri vardır.aynı zamanda nato nun bütün kurucuları üzerinde oldukça etkili bir güce sahip.

0|0
    0|0
  • ya hadi bütün cemaat bütün Türkiye fenerbahçeye karşı diyelim bütün dünyadamı fenerbahçeye karsı? uefa? cas? bunlardamı fenerbahçeye karsı? fenerbahçe şike ve yolsuzluk yapmıştır ki cezasınıda almalı bir tek onlar şike yok diyor onlarda şoktalar :D

0|0
    0|0
  • ne diyecekler evet biz şike mi yaptık diyecekler var mı onlarda bu kadar adamlık ? ee olmadığından salla nereye tutarsa mantığı

0|0
    0|0
  • Ali samiyen stadı gitti Tekel arazisi ile iyi para etti ama Saracoğlu stadını kimse Fenerbahçe'den alamaz.

0|1
    0|1
  • akpliler yaptı diyorsa yalandır :D onların 10 lafından 9 u yalan 1 i şaibeli zaten

1|0
    1|1
  • futboldan anlamayan bayanlarla futbol konusamam

0|0
    0|0
  • şu an cemaatin elinde zaten. çünkü büyük güçlü bir sivil toplum örgütü o sebeple.

0|0
    0|0
  • hıhı sen ve türevlerin haklı hacım. biz ne desek boş...

0|0
    0|0
  • Siyasi birşeyler dönüyor , bu kesin ama

fenerlilerde şike yok demesin .

0|0
    0|0
  • öyle tabi ama boşver senin gibi beyinsizlere anlatılmaz ya arkadaşlar şu salağa hiç yorum atmayın direk provokatif diye şikayet edin

0|0
    1|0
  • İşi gücü yok bunların gittiler fenerle uğraşıyolar dimi pehhh. zaten fenerde ajanlar var :D

2|0
    2|1
    • Aynen herkes Fenerle uğraşıyor:)

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar kanıt var,o kadar yönetimlerine aldıkları cemaatçi insan var,üstüne üstlük kendi taraftarının bile kabul ettiği cemaatçi bir GFB varken hala nasıl şikeyi ört bas etmeye çalışıyorlar anlamıyorum Aziz bey şimdi Başbakan'dan iyi bir darbe yediği için taraftarının gözüne girmek için biz Atatürkçü bir kulübüz diye geçiniyorlar kulübün ve futbolun işine siyaset sokuyorlar ben böyle berbat bir kulüp+yöneticiler görmedim

0|0
    0|0
  • bu konulara kafam basmaz

0|0
    0|0
  • şikayet ettim bu soruyu

1|0
    1|2
Yükleniyor...