Başınızı kapatıp, yani tesettürlü olup sonrada açıldığınız oldu mu ?

Sorum bayanlara bir bakın bakalım.

Başınızı kapatıp, yani tesettürlü olup sonrada açıldığınız oldumu ? ya da çevrenizden biri böyle bişey yaptımı ? Nasıl karşılandı çevrenizde ?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• namus ne iki bacak arasında ne de bez parçasında

1. inancı için kapanan neden makyaj yaparak güzel görünmeye çalışır kaşlarını aldırır

2.madem islamıyette bu var türban fransızca bir kelime ve rahibe örtünmesıdır karşılaştırabılırsınız

3. neden sadece kadına bu kadar kapalı olması emredılmiş herkesin de bıldıgı gıbı erkeklerde kadınları etkılıyor amaç karşı cınsın etkılenmemesı ıse erkekte örtünmeli

4. ayak fetişistlerinden haberınız yok heralde başını kapatıp sandalet gıbı (ismı nedır bılmıyorum)

ayakkabı gıyerek çok kişiyi tahrık edebılıyorlar

5. link demekkı kapanmak yetmıyor link

link

merak ettiğim birşey çarşaflı bır kadın başka bır erkekle dolaşsa kadının kocası yanlarından gecse nasıl tanıyacak karısını ya da 4 tane çarşaflı kadının ıcınde fizigi ve boyları benzer olsa aralarından karısını nasıl ayırt eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse karışamaz ki böyle bir durumda kime ne ama kendimce söyleyim ben eşimin kapanmasını isteem kesinlikle

0|0
    1|0
    • peki neden istemezsin ?

• kapattırmıyorsan senın tercıhın ama bunun günah olmadığını soyleme ınkar etmıs oluyorsun dıkkat et

• kesinlikle inancım tam ordan yana sıkıntım yok ama kadının saçı gözükmeyecek diye bir ayetede raslamadım ya da gözden kaçırdım diyelim bu arada hadislerin hangisi doğru hangisi yanlış bilemiyosun çoğu zaman malum önüne gelen bişeyler söylemiş

• böylşe bir olaya zaten tepki veren kafaızn önde gidenidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ailede değil ama çevremde çok gördüm sonradan başını kapatanı da sonradan başını açanı da...Çevrelerinden gelen tepkiler de hep basmakalıp düşünceler üzerineydi...

0|0
    0|0
  • Yapmadım, yapan da olmadı

0|0
    0|0
  • Bu nedenle önce diger tonlerin tamamlanmasi gerekiyor oruc namaz gibi imanin kuvvetlenmesi gerekiyor sonra da kapanma ostegi gelecektir acilmak da istenmez zaten sonra önce ruh temizlenmeli sonra örtünmeli

0|0
    0|0
  • hiç kapanmadım

0|0
    0|0
  • oldu cevremde ama beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • bizim bir komşu 1 hafta açılıp 1 hafta kapanıyordu :D çok amaçsız ve komik geliyordu

0|0
    0|0
    • benm yengemde kapalıydı snradn açldı, laf eden oldu ama kişinin kendi tercihi tabiki.

• oluyo evet ama hos gozukmuyo benım acımdanda hos bısey degıl ama kısının kendı tercıhı kendı günahı tabi. ancak ıcıne tam sındırmeden tesettürün tam ıdrak etmeden kapanmaması daha ıyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...