Fikrinizi almak isterim.bir erkeğe aşıksınız

Duygularınız yogun ve zaafınız var ona. Ama o evlilik yolunda. Evli değil ama ciddi ilişkisi var. Ama o normal değil aldatma eğilimi var sizinle de olmak istiyor.bırakmayı denediniz ama o mesajlar atarak sizin kanınıza girmeye çalıştı. Evli olmadığı için sevgilisini umursamayaıp görüşürmüydünüz yoksa hem sizi mutlu edip hem duygularınızı kullanmasına izin mi verirdiniz. Evli değil diye sevgilisinin hakkına girmediğinizi mi düşünürdünüz. Lütfen fikir verin ..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir erkeğe yanaşma be kızım, adam çok rahat aslında biliyor musun?

Seninle birlikte olur, gider öbürüyle evlenir.

Yakalanırsa ya da olurda hamile falan kalırsan, gelir senle evlenir.

Yada ikinizi bir arada yürütüp, o araya birde üçüncüyü ekler falan :)

Sen iyisi mi kaç kurtar kendini be hatun, çok seversin falan anlarım ama seni ölene kadar sevecek, yüzünü senden başka tarafa dönmeyecek bir sürü erkek vardır bu ülkede! Üstelik seni daha çok mutlu edecektir...

Evet, evlilik yoluna hiç girmedim, aldatılmışlığım ve üzerine bu konularda canavara dönüşüp çok kadını üzmüşlüğüm var. Gönlüm üzülmene razı olmaz, bunu tüm içtenliğimle samimiyetimle söylüyorum sana inan ki. Uzak dur, kendine yeni bir hayat kur içinde onun olmadığı...

Gizli olarak yollayacağım bu cevabı, yeni yeni oluşan KS Karizmamı yaralamak istemiyorum aldatılmışlık ve aldatmışlıkla.

Bir KS Erkeği olarak, her zaman yanındayım, bir tanesin. Karar vermeden önce iyi düşün ve yanlışa düşme :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim gerçekten

• Ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Oyle biri ile olunmaz senle sadece biseyler yasamak ister sevgilisiyle evlenir onu aldatir ve ben bir kiz olup ayni durumda olsam agrima gider bu o yuzden unut derim

1|0
    0|0
  • aldatma eğilimli adam her zaman o meyyal üzere devam eder. ileride de seni onlarca kez aldatır. Aldatmaya eğilimli adamdan sence koca olurmu?

1|0
    0|0
  • Onu aldatan seni de aldatır!

1|0
    0|0
  • bence uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • bırak o da sende yolunuzu çizin sen birlikte olmak mı istiyorsun sadece

0|0
    0|0
  • gördüğünüz gibi aldatma konusunda erkeğin hiç bir suçu yok:Diçinde şeytan barındıran kadınlar:D

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya o bırakmıyo dıyorum

• Kapa çeneni

• doğruları duymak işine gelmiyorsa sorma ozaman

Kızlar Ne Diyor 2

• biz kadınlar zaten birbirimize yapıyoruz bunu sonra neden aldatıldım oluyor lütfen uzak durun başı bağlı adamlardan ne başkasını zor durumda bırak ne de kendi başını ağrıt

1|1
    0|0
  • kendin bile kullanıyor diyorsun işte :) bunu kendinize nasıl yapabiliyorsunuz anlamıyorum. kendine saygı duyan biri bu soruyu sormaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...