Futboldan anlayanlar var mı?

futbol oynarken 5-10 dk koştuktan sonra hemen nefes nefese kalıyorum koşamıyorum nefesim durcak gibi oluyo nefes açmak için neler yapmalıyım birde maçın ortasında nefesim hızlı alıp veriyorum bu hızı azaltmak için ne yapmalyım ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konisyonun eksik tipik bensin :) Sigara nargile vs içiyomusun? Kilo durumun ne? Düzenli olarak oynuyomusun ayda yılda birmi? Bunları gözden geçir

0|0
    0|0
    • nargile bir kaç kes içmişliğim var sigarada ayda 1-2 kez içerim stresten ayda 5-6 kez maç yaparım ama profyenel değil tabi bu yılda bir kaç kez profosyenel maçalrdayım orda kaşamıyorum

• Yaş kaç? Spor yaparak koşarak bunu açabilirsin he bide maça başlamaan 1-2 tur at etkisi oluyo birden tıkanmazsın

Kızlar Ne Diyor 3

• Her gün düzenli olarak koş ne kadar koşabilirsen acayip yorulana kadar koş emin ol çalıştıkça ciğerlerin açılacak ve daha dayanıklı olacaksın ama hemen olmuyor tabi

0|0
    0|0
  • tempolu koş ve burundan al ağızdan ver.

0|0
    0|0
  • Erken yorulma sorunu var sende benim sevgilimde erken yoruluyor hızı kesiliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gereksiz pres yapma sigara varsa bırak bol su tüket günde 2 litre ve futbola ara verme düzenli oyna gerisi kendiliğinden gelir

0|0
    0|0
  • çiğerlerini açman lazım

0|0
    0|0
  • dostum zamanla olur 1 ay kick boksa git sonra oyna topu gör bakalım .d

0|0
    0|0
    • Ben 2 senedir kickboks hocalığı yapıyorum bende aynı sorunu yaşıyorum ? Bilmeden konuşmayalım

• düzenli antreman

0|0
    0|0
Yükleniyor...