Dövüşte Hızımı Nasıl Geliştirebilirim?

Dövüşte Hızımı Nasıl Geliştirebilirim? Sokak kavgasında bildiginiz gibi seri hızlı olmak her zaman avantajdır hızımı nasıl yükseltebilirim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce o bol giysilerden kurtulma şart. Bu halde istersen Bruce Lee kadar hızlı ol, gene de fayda etmez.

0|0
    0|0
    • dar giysilerle hiç olmaz hacı

• 2 sinden kesin eminim ederler gerisini sie et :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu anca çalışarak yapabilirsin

0|0
    0|0
  • mesela hiya hiya hiya diyebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ip atlayarak reflekslerini geliştirebilirsin.

eline 5kg luk dambıllar alarakta evde gölge boksu yap. 5kg dambıllarla yumruk atmak zor oldugu için dambıllarını bıraktıgında ellerin çok hafiflicek ve çok daha seri olucaksın. genelde boxcularda bu şekilde antremanlar yaparlar.

0|0
    0|0
  • çalışarak çalış çalış

0|0
    0|0
  • Hız kondüsyonla kazanılır öyle kolayca hızlı olamazsın en az 6 ay falan gerekir gerçek bir değişim olması için. Kardiyo antrenmanı ve güç antrenmanı lazım

0|0
    0|0
  • Bak eğer gücün yetiyorsa al eline 10 kiloluk dambıl yumruk ve aparkat at zamanla çok hızlanırsın

0|0
    0|0
  • Kendine gel

0|0
    0|0
  • Kafes dovuslerine katilmis biri olarak fazla girmeni onermem boyle kavgalara.

0|0
    0|0
    • Korkaklıgımı yenene kadar girmek istiyorum

• Helal olsun sana o zaman tam gaz devam et bunu denemen bile cesaret

• işte deneyemiyorum sıkıntı orda cesaret edemiyorum :( az taktik ver abi ya :/

• Vites değişt

0|0
    0|0
  • Hay Allahım ne dövüş sever milletiz :D

0|0
    0|0
  • 3 yıl boks yaptım burada anlatmak uzun sürer youtubeden boks kickbox antremanlarını izle sorunun cevabı orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...