Evde kalça basen için yapılan hareketler nelerdir??

3x20 squat

3x10 mekik

2x20 link

2x15 link

2x20 link

3x10 link

2x15 link

2x15 link

Evde bunları yapıyorum. Üst bacak kalça basen yağ oranım fazla 104 cm 160 boyundayım 63.5 kiloyum . Bunlari yaparak yaza kadar incelirmiyim?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu haraketleri yaparak basenlerini inceltemezsin, sadece sıkılaştırırsın. bu egzersizler sadece basen ve kalça bölgesindeki kasları çalıştırırlar.

basen ve kalça gibi bölgeleri eritmek için düzenli cardio (koşu, yürüyüş, bisiklet, ip atlama) gibi haraketler yapmalısın ve düzenli beslenmelisin.

basen ve kalça gibi bölgelerini sıkılaştırmak içinse basen ve kalça haraketleri yapabilirsin.

bu linktekide bir kaç kalça, basen haraketi var göz atabilirsin;

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yaptığın hareketler gayet iyi, bunların yanına yürüyüşü ve dengeli beslenmeyi eklersen çok iyi sonuç alırsın...

0|0
    0|0
  • sıkılaşırsın tabiki birazda ebru şallının 21 günde yağlarınızdan kurtulun videosunu yaparsan istediğin forma kavuşursun yapabilirsen tabi zor çünkü.diyette yap biraz ayrıca.

0|0
    0|0
  • öncelikle zayiflamalisin kilon çok fazla koşarak ip atlayarak önce zayiflamali sonra formda bir vücutla en zor hareketleri bile kolayca yapabilesin bunun için ip atlamanı tavsiye ediyorum bir de plates hocasiyim benimle iletişime gecebilirsin iki ayda formda bir vucuda kavusabilirsin saygılar..

0|0
    0|0
  • Erkek olmama rağmen bazı kızlardan fazla kalça var bende :D Bende bunu sıkıntı yaptım Taekwondo'ya başladım geceleri koşuyorum. Artık incelirsem incelirim :D

0|0
    0|0
  • 2 hafta sonra bırakırsın.

Sorun yok ^^

0|0
    0|0
    • 1 hafta oldu birakmam spor gecmisim var

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarım incelirsin ama ben yerinde olsam spor salonuna giderdim orada daha kalıcı ve kesin sonuçlar alınıyor

0|0
    0|0
  • bunları düzenli yapman gerekiyo bıraktıgın zaman tekrar alıyosun

0|0
    0|0
  • bunların yanına squat ve deadlifti de ekleyebilirsin bence.

0|0
    0|0
  • diyette yaparak yaza kadar bayağğ incelirsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...