Teknosa'nın günlük indirimleri..

Teknosada günlük yapılan indirimleri siz de saçma bulmuyor musunuz? Yani en azından 2-3 günlük olsa daha mantıklı olmaz mı? Ben dün, alacağım telefonun indirime girdiğini gördüm. İyi yarın alırım dedim bugün gittiğimde fiyatın yine arttığını gördüm çok sinir oldum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onların indirim anlayışı piyasa değerine indirmek zaten.. Arada büyük indirimler yapıyorlar,ama işte çok nadir.

0|1
    0|0
    • Ya evet haklısın aslında ama normalde 1400dü telefon dün 950ye düşmüştü bugün 1200 olmuş yeniden sinrilendim sabah görünce :D

• İstanbulda isen bostancı tarafında yeni bir media market açıldı,açılışı şerefine baya uygun şeyler varmış diye duydum aklında bulunsun

• Teşekkürler. :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• iPhone 4S 1900 TL eder mi? Tecnosa da fiyata ve teknosa çok pahalı bir fiyata satıyor.

0|1
    0|0
    • iPhone'lar bana göre bir kuruş bile etmez zaten iPhone üzerinden değerlendirme yapamıyorum ne yazık ki. Ama yine de haklısın o kadar da yüksek değil sanırım onun fiyatı. :D

• :D kullanabilmek önemlidir bn severim iPhone'yi :) Netten bak marcamarca markafoni daybuyday gibi sitelerde telefon bulabilirsin :)

• Ben kullanıyorum zaten iPhone ama illallah ettirdi bana neyse teşekkürler :D

Yükleniyor...