Lütfen yardım edın? yorumlarınızı uygulamaya çalışacağım

Çok zayıfım tek sorunum bu:(( bir türlü kilo alamıyorum , genetik de olabılır ama yıne de bu kadar zayıf olunmayacagını düşünüyorum 21 yasındayım ve 42 kılo civarındayım ve su aralar da zayıflamaya basladım, yemek yemek bazen aklımın ucundan bıle gecmıyor bazen de yemek yerken kusacak gıbı oluyorum bazen hıç bı kıyafet yakışmıyor resmen kürdan mısalı :) söyle bı 10 kılo alsam ne guzel olur ama nasıl? boyum 167

Güncellemeler:
ve su zamana kadar hayatımda en fazla 46 kıloya kadar ulaşabıldın hıç üstü olmadı :/

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen kola içmiyorsun. Bence alış ve gör.

0|0
    0|0
    • maalesef 27 aydır asitlı içecekler ıcemıyorum dişlerimde tel oldugu ıçın doktorum yasakladı :(((

• boyozu egeden baska bıyerde bulamayız galıba :) inanın gercekten sabahları yağlı olarak poğaça, börek, sigara böreği, vs olsun çok kötü şekılde mıdemı bulandırıyor zorlamayla yıyebıleceğim seylerı yıyemeyecek duruma gelıyorum

• Seni egeye alalım o zaman. Azar azar alıştıralım boyoza sonra :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Rahat bir 15 kilo alman lazım,bayaa zayıfsın.. Ama o kadar kiloyuda yavaş alman lazım,vucudunda çatlaklar olur yoksa

0|0
    0|0
  • spor yap istediğin kiloya ulaş

0|0
    0|0
  • 10 kg iyi olur bnce yakisir doktra git kilo akdircak ilac versinn

0|0
    0|0
    • iştah surubundan mı bahsedıyoruz gercekten ıse yaramıyor

• bol bol ye ic yat alirsin bnde zayiftim aldimm kilo yata yata

• çok hareketli bırı değilim zaten ama en ufak bir hareketimden kılo kaybı yasıyor olabılırım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...