Napıyorsun u nasılsın olarak algılayamamak!

telefonda sürekli bunu yaşıyorum. bir arkadaşım arıyor mesela. napıyorsun diyor. ben o an ne yapıyorsam işte oturuyorum, yemek yiyordum, kitap okuyordum sen? diyorum o da ben de iyiyim diyor. sorun bende mi :D siz de mi napıyorsun u nasılsın olarak algılıyorsunuz?

0|1
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• iyidir hacı, şunu şunu yapıyorum de gitsin işte

ondan sonra sen naapıyon

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Arada yapıyorum bende ne yalan söyliyim,bir yerde dalgınlık oluyor sanırım

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil bende aynı yanıtları veriyorum..

0|0
    0|0
  • bide kız arkadasımın kıçını mıncırdığım zaman napıosun? diyo..

iyilik güzellik diyorum konu kapanıyo

0|1
    1|0
  • bana en son ablam sormuştu bende o sırada tuvaletten çıkmıştım telefonda ablama ne yapıyorsun dedi ben ne edecem hela dan çıktım dedim

0|0
    0|0
  • Hepimizin yaptığı şey, hayatımızdaki bazı özel insanlar hariç bizim ya da onların nasıl olduğu hiçbir zaman umrumuzda değildir.

Genelde nasılsın iyimisin hayat nasıl gidiyor diye sormalı tadını kaçırmadan tabi.

0|0
    0|0
  • ah be gülüm ya benim kanayan bir yaram adama soruyorsun napıyorsun diye iyiyim diyor ekrana geçir bir tane bazı insanları yüz milyarlarca kez uyardım yine aynı :| acaba iyi olmak onların yaptıkları bir iş felan mı :))

0|0
    0|0
  • aynısı benımde basıma geldı defalarca hemde. bende nasılsın demıyorum. napıyorsun dıyordum .ve bunun nedenıde. o anda sana yaptıgı herne b*ksa. sana soylemek ıstemedıgındendir.

0|0
    0|0
  • doğru napıyon diyorum telefonda internette v.s iyiyim diyor ben sana nasıl olduğunu sormadım ne yaptığını sordum diyorum konusmuyorlar :D

0|0
    0|0
  • iyi işte bende şunu şunu yapıyordum şimdi sen nasılsın napıyosun diyorum ben.

0|0
    0|0
  • sorun sende

napıyosun lafına gıckık oluyorum soranı dövesim geliyo napıyosam yapıyorum işte sanane am.k

0|0
    0|0
  • Evet bende gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
  • ben hepsine iyiyim diyorummm

0|0
    0|0
  • Sen ? dersen karşındaki nasılsın olarak algılayabilir sen napıyorsun dersen algılamaz he algıladı ise onda problem olur...

0|0
    0|0
  • Belki uzatmak istemiyordu :)

0|0
    0|0
  • ne iş gibi bir şey . ne iş diye sorana işimizi mi söylüyoruz?

0|0
    0|0
  • Millet atomu parcaliyo siz hala boyle seylere takilin

0|0
    0|0
  • bu soruyu soracak kadar takıntı yaptıysan iyiyim demeyi öğrenmelisin bence :) kendine dikkat et :D

0|0
    0|0
  • sen doğru kullanıyorsun söylediğin insanların algısı bozuk ya da gizlemek istiyor yaptığını :)

0|0
    0|0
  • Türklerin çoğunun genetiğinde var böyle şeyler. Enteresan bir milletiz.

0|0
    0|0
  • +napıyosun ?

-ne yapıyım oturuyorum.

Hiç sevmediğim bişey :(

0|0
    0|0
  • nickinde alan kodumu eksik banami öyle geldi asdkjsa

0|0
    0|0
  • Hal hatırda vardır içinde genelde öyle kullanırız

0|0
    0|0
  • aslında amac bir yerden baslamak işte nasılsın ne yapıyorsun cok önemli kavramlar degil

0|0
    0|0
  • bana telefonda napıyosun dendiğinde ben hoş gelmeni bekliyorum diyorum ;)

0|0
    0|0
  • hiç olarak algılıyorum, cevabım hep "hiiç" oluyo

0|0
    0|0
  • peki naptın kelimesi sorulduğunda ne cevap verilir veya sen ne cevap veriyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu durumlarda genel olarak bozuntu cevaplara veriyorum. Pişman mıyım ?

Hayır.

Ben sana nasıl olduğunu sormuyorum. Ne yaptığını, ettiğini soruyorum. İyiyim ne demek ? bozmakta üstüme yoktur. Üşengeçlikten yazamıyorsan söyle anlarım. Nefret edilesiler.

0|0
    0|0
  • Ben genelde ikisini bir anda çıkarıyorum.

-Ne yapıyorsun?

- Hiiç iyiyim evdeyim işte, çamaşırları astım vs. ;)

0|0
    0|0
  • "Ne yapıyorsun" sorusu evrensel küme gibi... İçinde nasıl olduğunuz da gizli... Arkadaşınızı hor görmeyin...

0|0
    0|0
  • bana da eski sevgilim napıyorsun? derdi her seferinde iyiyim sen nasılsın derdim haha o da ben sana nasılsın demedim ki ama napıyorsun derdi ve jeton düşerdi benim :D

sanırım bende o şekil algılıyorum

0|0
    0|0
  • gıcık olsamda bende kullanıyorum o kelimeyi :) nasılsın demek bbiraz resmiyete kaçtığı için ne yapıyorsun demek daha mantıklı geliyor bana

0|0
    0|0
  • normal olan zaten.. nasılsın denirse iyim diyebilirsin de napıyorsun diyor.

0|0
    0|0
  • Bende "iyiyim oturuyorum işte öyle sen napıyosun nasılsın" derim :DDd

0|0
    1|0
  • Bende,iyi bende şöyle yaptım böyle yaptım derim genelde :)

0|0
    0|0
  • Belkide ne yaptıgını söylemek istemiyordur. Gecistiriyor seni sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...