Annemde mi bir sorun var yoksa söylediklerinde haklı mı ?

arkadaşlar ben psikoloji 1.sınıf öğrencisiyim ve 2 senedir çıktıgım biri var aramızda yaş farkı var ama bu yaş farkı bizim için hiçbir zaman sorun olmadı hatta avantajları oldu .annem önceleri bu yuzden istemedi.zaman geçtikçe çirkinliğini sorun etmeye başladı sonra da ortaokul mezunu oluşunu ..1.500 tl maaş alıyor ve ilerde ben de psikolog olarak çalışmaya başlarsam çok ta güzel geçinebileceğimizi düşünüyorum.fikren sorun yaşarsınız dedı annem .fakat su ana kadar bir sorun yaşamadık anlayıslı ve bana fazlasıyla deger veren bir insan.annem daha yakışıklı olsun okumus olsun dıye tutturuyor .ben ise yakısklılıgnı baska kızlara kullanan bır erkekle evlenmektense çirkin fakat sadece benım olan bir insanı terch ederım annemde biraz aşağılık kompleksi oldugunu düşünüyorum ..okumamıslıga gelınırse okuyup adam olamayan gerı kafalı cok fazla ınsan var.kendısının maası da memur maasına yakın ..sizler ne dusunuyorsunuz ayrılmalı mıyım yoksa annemı dınlemeden sevgımın arkasında mı durmalıyım ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Annen evlenmeyecek onunla sen evleneceksin. Ve evlendiğin kişiyle bir ömür geçireceksin :))

Bence kalbinin sesini dinle.. Düşüncelerini takdir ediyorum böyle kız bulmak zor şu Fırıldaklar Dünyasında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes okumuş da mı adam olmuş veya annen mi evlenecekmiş sen evleneceksin sen mutlu olacaksın.Yalnız şöyle bir durum var ikinizden birisi kukla gibi ailenizi dinlerseniz ilerde büyük sorunlar yaşarsınız.Aranızdaki yaş farkı çok büyük bir rakam mı?

0|0
    0|0
    • 8 yaş

• Çok fazla bir yaş farkı yok.Nasıl yaş farkı olan insanlar birbirini sevip mutlu olabiliyor.Annemle babam arasında 6 yaş fark var sorun olmuş mu?Olmamış.

• eğer ileride maaş konusunda onu ezebileceğini hissettirmezsen ona ya da en ufak bir sıkıntıda bunu ima etmiceksen devam et derim...

0|0
    0|0
  • aranızda 10 yaş varsada sıkıntı yanı sen 18 olsan o abi 28 olsa hey maşallah :D genç kızı bulmuş :D

0|0
    0|0
  • zamana bırak derim..ama ben olsam arkasında dururdum

0|0
    0|0
  • isin icine para giriyorsa ve soruyorsan ayrılmalımıyım diye sizin iliskinizden bir puk olmas

0|0
    0|0
    • ben değil bunu sorgulayan annem

• aşağılık kompleksı var annemde bı tek kendı cocgu mukemmel herkes cırkn herkes kötü ona göre

• tedavi ettirin.hayat senin artık 13 14 yaşında bir kız değilsin harcadığın zamana dikkat et geri dönmeyecek gençlik yılların pişman olmayacağın şeyler yap zamanını bosa gecirme.

• seni gibi kadınların hala var olması umutlandırıyor insanı hep mutlu olun inşaallah.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederm :)

• ben teşekkür ederim senin gibilerin varlığına dair umutlandırdığın için çünkü şimdiki kadınlar etiket meraklısı olmuşlar elalem neder kaygısından ben ne istiyorumu keşfedemiyorlar...

• ayrılmalısısn, sevecek çok insan var daha

0|0
    0|0
    • gercek sevenı bulmak cok zor

• ben de anlarım seni :) anlayışlı olmak ayrıcalık mı?

• ve şu an anlıyo belki, biraz daha yaşlanınca yine anlar mı acaba

• senin gibi düşünen bir kız bulsam onu bırakmam hiç nadir ve degeri pahabiçilemez insansın :) umarım mutlu olursunuz erkek arkadaşında şanslı biriymiş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlile tip önemli değil yle dediğin gibi ykışılılığıı başka kızlara kullanacağına seni olsun çirkin olsun ki zaten sen sevmişsen onu sana çirkin de göründüğünü sanmıyorum :) bence geçinirsiniz ikinz de kanaatkarsanız. yani önemli olan para değildir bence de. anneninz tamamen karşı değilse yani işi sana bırakıyorsa ve gerçekten ciddi düşünüyorsanız annenizin dedklerini düşünerek devm edin derim ben. annenizin de bildikleri vardır çünkü . sevgilinizle devam ederken gerçekten ölçüp tartmalısınız. kafa yapısını her şeyini. insan hemen tanıyamıyabiiyor ya da sevdiğinden aslında büyük problem olablecek olumsuzlıukları göremiyor. mutluluklar dilerimm. ilerki senelerde annenizin kompleksi olup olmadğnı öğrenrsinz zaten :) ama şunu da unutmayın daha 1. sınıftasınız ve uzun yıllar var önünüzde evlenene kadar.

0|0
    0|0
  • mutluysan karakterlerinizde uyuyorsa sakin birakma. esim akademisyen, yakisikli maasida gayet iyi ama cok mutsuzum. annen benim gibi olmani istiyorsa evlendirsin okumus biriyle o zmn seni..

0|0
    0|0
    • işte bnde bundan söz edıorm okumus brıyle mutlu olacagmn grantsı yok kı

• Şu an böyle düşünüyorsun ama ilerde mesleğe başlayıp belli seviyeye gelmiş arkadaşların olacak haliyle sende para kazanmaya başlayınca hayata bakışın değişecek ya da değişmeyecek ama bu tür şeyler düşünmen ya da karar vermen için çok erken bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...