Her insanın iyi yönü de vardır kötü yönü de...

Sizde nasıl durumlar..hangi zamanlarda çok iyi,ve hangi zamanlarda kötü oluyorsnz..?içinizdeki melek ve cADI ne zamanlar kendini belli ediyor?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Her insan yaratılışında bu iki yönü de barındırır..

İnsan olabilmek iyi yönü geliştirip kötü yönü bastırabilmektir..Allah insana akıl ve kendini kontrol edebilme gücü vermiş..Nefretimizin ve öfkemizin esiri olursak hayvanlardan ne farkımız kalır ki..

Ben elimden geldiğince kötü yanımı bastırmaya çalışıyorum ama malum büyük şehirde yaşamanın getirdiği zorluklar, koşturmaca, stres bazen insanı ister istemez etkiliyor ve tahammülsüz yapıyor..Böyle anlarda içimizdeki kötü yön çok kolay iplerini koparabiliyor..

Bu gibi durumlarda yaptığım şey , işimi birkaç dakikalığına bırakmak ve temiz havada bir süre dolaşmak , müzik dinlemek ya da herhangi bir hobimle uğraşmak..Evde isem eğer bir süre uyumak da yardımcı oluyor...Bedenen ve ruhen dinlenmiş ve sakinleşmiş olarak kalkıyorsunuz..

İnsan olmak zor zanaat ama mükafat da başarabilene elbet..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• İstediklerimi gerçekleştirince dengesiz ve bencil, boşluğa düştüğümde egosuyla çatışan, haksızlığa uğradığımda pisliğin teki oluyorum.

cut.

1|0
    0|0
  • Kafama birşey takıldımı benden kötüsü yok sanki gemilerim batmış iflas etmiş biri gibi gezerim.Normal zamanımda benden iyisi yoktur zaten...

1|0
    0|0
  • karşıdaki kişinin hareketlerine bağlı

1|0
    0|0
  • sinirlenince .

1|0
    0|0
  • Kan gördüğümde birilerini kesesim geliyor:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haksızlığa uğradığım zaman kimse beni tutamaz.

1|0
    0|0
  • karşımdaki insana göre değişir

1|0
    0|0
  • Nuella yerken tam bir meleğim.

Lakin sinirlendiğim zaman içimdeki canavar dur sıra bende diyor=/

0|0
    0|0
Yükleniyor...