En romantik tanışma yolu hangisidir?

çarşıda aniden karşınıza çıkıp enderjik heyecanlı sempatik biri " hey merhaba çığlık atmayın deli değilim :) gömlek almaya çıktım ve sizi gordum . bugun gordugum en hoş kızsın .bu fırsatı kaçıramazdım :) sadece tanışmak istedim .tahmin ediyim üniverstede güzel sanatlarsasın :) nereye gidiyosun ? . bu arada ben x " dedi ...

çocukta fena diil tepkiniz ne olurdu ?

romantikliği tartışılır tabi yöntemin ama bence çoook romantik :)

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunun neresi romantik ya carsiya gomlek almaya ciktim ama kizlara da baktim en guzeli sensin :) yahu carsidan bir de en guzel kizi mi almaya ciktin tahmin ediyormus resmen takip ediyorsun :)

deliii bu yaa!

Hic romantizmden anlamiyorsunuz yahuuu git eline ucu yanmis bir mektup yaz ver yada not tutustur o bile daha romantik

` Sizi gorunce o kadar etkilendim ki gozlerimi alamadim v.s. sizi samimiyetime inandirmak icin bir sans isterdim v.s. falan iletsim bilgini yaz filan :))

bana bir kere cok hos bir cocuk oyle yapmisti da. bence romantikti de hic aramadim :) olsun yine de sozden daha etkileyici bak aklimda kaldi.

0|0
    0|0
    • evet ya o kadar uğraşmıştım neden aramadın :(

• böyle telefon verdiğim romantik şeyleri bende yaptım ama kızlar aramıyor . sadece sizin hoşunuza gidiyor arkadaslarınıza anlatıcagınız bi hikaye oluyor . tavsie ettiğin yol senin için hoş ama benim için işe yaramayan ve ertesinde dertten 1 paket sigara ...

• yahu normal yollardan tanissan arkadasin tanistirsa bir aktivitede tanissan. Kutuphanede tanissan. Cafede siraya gir arkadasinda beklerken fast foodsa sunu denedin mi de.. Direk asilmayin dogal olun... Arkadas olun once korkutmayin siz de.

Kızlar Ne Diyor 12

• benim romantik anlayışıma uymuyor.terslerim çocuğu tipine falan da bakmam

0|0
    0|0
  • neye uğradığımı şaşırırım dilim tutulurdu ya sadece gülerdim sanrım =))

0|0
    0|0
  • romantik olması tartışılır ama çok şeker

0|0
    0|0
  • ilk once vayyy buda ne tam benlik deli dolu cilgin enerjik derim icimden :))) e fena da degilmis tipi uygunsa evet ola bilir :))

0|0
    0|0
  • manyak mısın be dıyıp yoluma devam ederım.

0|0
    0|0
  • bence degıl herzaman gızem daha romantıktır kız senı tersleyebılır boylece tamamen kaybedersın daha farklı yollar dusun agırlıgı bozmadaan dıkkatını cekmeye calıs

0|0
    0|0
  • karsilikli elektrik lazim yoksa sapik takip etms gibi olur

0|0
    0|0
  • suratının ortasına bir tane indirirdim.FENA olurdu.

0|0
    0|0
  • aynen şöyle derdim sizin psikolojik sorunlarınız var heralde Allah yardımcınız olsauın:)

1|0
    0|0
  • çok hoşmuş :D hayır demezdim sanırım ama ileriye dönük olmazdı

0|0
    0|0
  • manyakmısın ya bi git derdim bence çok antipatik ve kaba bi davranış

0|0
    0|0
    • laf atmadım .. kolunda tutup çekmedimde neresi kaba anlamadımki ... hayır sonrada şu rus kızlarında ne buluyosunuz diyosunuz .

• bu fırsatı kaçıramazdım nereye gidiyorsun falan bunlar nedir ? bir kere direk olaya girmen kaba sanki tipin fena değil diye o seni dinlemek zorundaymış gibi sürekli soru sormanda yanlış.. rus kızları falan bilmem ben ama onlarda işe yarıyorsa devam et öyle ;) ayrıca fikrimi söyledim ne bu şiddet bu celal

• şimdiye kadar o kadar kibar düşünceli centilmen oldukta nooldu sanki . allahın öküzleri gelip aldılar kızları . kızgınlıgım sana degil . yorumun için tesekurler . en azından o uyardıgın "bu fırsatı kacıramazdım" cumlesini çıkartırım :) bide yani sorgu gibi sormak diil nereye gidiyosun güleç şekilde napıyosun anlamındaydı

• cok gulerım:)hoş ama cok abartılı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lan geçen günde buna benzer bir şey sormuştun sen tanıdım seni. Aynı kelimeler, aynı yazım hataları ve aynı övme biçimi. Sadece mekanı değiştirmisin, çarşı yapmış. Benim cevabımda aynı, çok itici görünüyor burdan. Yani nerden biliyorsun sempatik göründüğünü sen ?

1|0
    0|0
  • afedersin kıçını yırtsan kimseyle tanışamazsın bu devirde o kadar diyeyim sakın denemeyin hele ki Türk kızından uzak durun demedikleri kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...