Eray İşcan' ı kalede görünce benim gibi panik oldunuz mu?

erayı takip ettim 1 hatası oldu ondada gol olmadı genelde iyiydi eray

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• bende senin gibi neden eray var dedim korktuğumuz olmadı neyse ki şükür o gol de hatası yoktu hakkını yemeyelim

1|3
    4|3

Erkekler Ne Diyor 14

• ne yalan söyliyim bir poziyonda elindeki topu kaptırdı ya dedim aha bide geri paslarda falan çok heyecanlanıyor çok hata yapmaya müsait Valla ben erayı ne zaman kalede görsem panik oluyorum elimizde aykut gibi deneyimli iyi bir kaleci varken neden erayıı oynatıyor anlamıyorum

1|1
    0|1
    • ufuk niye yoktu

• ufukla eray aynı seviyede kaleciler belki ufuk biraz daha iyi olabilir ama aykut ikisindende iyi belki erayı genç diye tecrubelensin diye oynatıyordur

• Ufuk Eraydan daha iyi

2|1
    1|0
  • Eray kötü bir kaleci.

1|1
    3|0
  • yok ben niye panik olayım o olsun :)

1|0
    0|1
  • yedekte ufuk ve aykut varken erayı bir bankasya takımına kiralık versek iyi olur zamanında ardaya ya yaptığımız gibi.

0|0
    0|1
  • Eray çok genç daha Ufukta enenebilir Aykutta aslında dün fena değildi

0|0
    1|0
  • eray 2. kaleci değildi. ufuk var bence eraydan çok daha iyi. ufuk dururken nedeneray ben bunu anlamış değilim ? ufuk hep 2. kalecimizdi fakat nedense eray geldi ve 2.kaleci oldu. ufuk veya aykut ondan daha tecrubeli diye düşünüyorum ve hala erayın 2.kaleci olmasını çözmüş değilim

0|0
    0|0
  • mancinin epey kullağını çınlattım eraydan büyk sorunlar var ya bu sistemle takm gitmyor orta saha oyuncularını defans forvetleri kanat oynatyor herkes oynaması gerektiği yerde olsa çok iyi takımız

0|0
    0|0
  • Erayın*aqqqqqqqqqqqqqqqqq

2|1
    0|2
  • türkiye kupası maçlarında yedek kalecileri oynatacaklarını biliyorum o yüzden panik olmadım. :) eray, yeteneksizlikten çok tecrübesizlikten kaybediyor. maç eksiği çok fazla.

0|0
    1|0
  • daha tercubelenmesi lazim zamana ihtiyaci var

0|0
    0|0
  • aykut ufuktanda eraydan da iyi kaleci

0|0
    0|0
  • Ben erayı görünce kafadan karşı tarafa 1 gol yazıyorum :)

0|0
    0|0
  • Adam Kaleci Değil Karpuzcu Mübarek :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• eray işcan kim en son bizden 2 gol yiyen kaleci değil mi

2|4
    3|3
    • 4. kalecimiz eray siz ancak 4. kalecilere 2 gol atmakla sevinirsiniz

• olsun sonuçta attık 4. kalecide olsa onuncu kalecide olsak attık gerçeğini değiştirmez :)

• muslera'mı oyntamasınlar böyle maçlarda şampiyonlar ligi maçlarımız var sakatlanmasını istemem..

1|0
    1|0
  • Galatasaraylıysan yine de savunacaksın oyuncunu panik oldum nedir ya?

0|0
    0|0
  • Ufuk varken neden Eray diye sordum kendime, panik olmadım.

0|0
    1|0
  • Ya o niye gol atamıyo pup

0|0
    0|0
Yükleniyor...