Istatistikler kadinlar daha fedakar ve sadik diyor ama neden ben goremedim henuz :D

Arkadaslar bazi arastirma sonuclari asagida oldugu gibi. Ama benim iliskilerimdeki istatistik tam tersi sekilde olustu. Arasturmaya gore kizlar daha fedakar peki sizce?

- Erkeklerin yüzde 66'sı evliliğe inanıyor. Yüzde 20'si inandığı halde "Bana göre değil" diyor. Kadınların ise yüzde 77'si evliliğe inanıyor. İnanmayanların oranı sadece yüzde 7.

- Erkeklerin yüzde 48'i "evlenilecek" kızlarla çıktıklarını söylüyor. Kadınlarda "evlenilecek" erkeklerle çıktıklarını söyleyenlerin oranı yüzde 45.

- "Karınızın bilme ihtimali olmasa aldatır mısınız" sorusuna erkeklerin yüzde 36'sı "Hayır, etik olarak karşıyım", yüzde 36'sı "Hayır, onu çok seviyorum" yanıtını verdi. Yüzde 19'u suçluluk hissederek aldatacağını söyledi. Kadınlarda ise "Aldatmam" diyenlerin oranı yüzde 85'ken, "aldatırım" diyenler yüzde 15'te kaldı.

- Erkeklerin yüzde 40'ı, kadınların 40 yaşından sonra güzelliğini kaybettiğini söylüyor. Kadınların ise yüzde 30'u erkeklerin hiçbir zaman yakışıklılıklarını kaybetmediğini dile getiriyor.

- Kadınların yüzde 86'sı "Erkek arkadaşınız şişmanlarsa onu terkeder misiniz?" sorusuna "Hayır" cevabını veriyor. Erkeklerin ise yüzde 53'ü kız arkadaşları şişmanlarsa onu terk edeceklerini söylüyor.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• bizde anne ruhu var sizde çocuk biz sevdiğimiz adamlar mutsuz olmasın aman bunalıma girmesin diye bazı şeyleri umursamıyoruz kadınlar 40 dan sonra artık gitmiyor ama erkekler 30 dan sonra gittikleri halde hiç bir kadın benim eşim gittikçe çirkinleşiyor demez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler daha çk aldatıyor. Kadın sabreder bekler. Ama erkek istiyor ki ben ona her haltı yapayım o beni affetsin.
    Beyler onlar eşleriniz analarınız değil. Aldatacaksanız evlenmeyin

0|0
    0|0
  • evet öyle

0|1
    0|0
  • Evet öyle. Tek taraflı fedakarlık olmuyor ama. Bir sure sonra insan yoruluyor. Aynı şekilde değer görmediğinde doğal olarak hiçbir şey yapasın gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Eet kadınlar erkeklere nazaran fedakar sadık ve duygusal.. genelleme yapmıyorum ama erkeklerin nankör olma olasılığı daha çok. (meclisten dışarı)

0|0
    0|0
  • tabikide öyle kadınlar her zmn daha fedekardır

0|0
    0|0
  • kadınlar daha fedakardır ama erkekler daha derin sever

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınlar için evlilik biryerden sonra hayat sigortasıdır. Toplum yapısı olarak erkek gibi yaşama fırsatı bulsalar ve genç yaşta vucut yapısı olarak çökmeseler emin ol erkeklerden daha soğuk bakarlar duruma.

0|1
    0|0
  • bence de bayanlar daha sadık ve fedakar

0|1
    0|0
    • Bak samimi konusuyoruz biz, ayni samimiyeti de bayanlar gosterebilse keske :D

Yükleniyor...