Icim yanıyor lütfen bakın

bugün sevgilimle altıncı ayımız. biz şimdi ye kadar her ay bu tarihte birbirimize uzun mesajlar attik bugün bana gelip dedi ki ben ona uzun mesajı yazınca sınavm vardı yazamadim. ama aklım da idi ddi. bende bir önemi kalmadı yılın yarısı böyle başlayacak diye düşünmemistım dedim . o da bana gelip önemi kalmamis dedi güldü dedi gün daha bitmedi daha yeni 6ay girdik 24saat daha var dedı. bende ilk kutlayıp birşey bekliyorum ama hicbirsey göremiyorum dedim. o da uyuyalm dedı. canım yandı açıkçası. ne yapmalıyim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• e canım benm ne tribe bağlıyosun hemen gül gibi ilşkn var yıllarca devm ettiğini düşün srekli mıç mıç her ay böyle sıkılırsın yazık etme ilişkne böyle şeyleri takma yapar bişiler bunaltma karşndkini her ay böyle şey mi olurmş çbk sıkılrsn snra bak takma böyle küçük problemleri sen hiçte canın yanmasın üzülme sakn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeğin hassasından nefret ederim, 6 ay olmuş ne kutlaması gerek yok böyle saçmalıklara bence kutlamayı bırakın

0|0
    0|0
  • bize de böylesi nerdeeeee :(

0|0
    0|0
  • hic bir sey anlamadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Canın Yandıysa Sevgilin Değil SEVDİĞİN Olmuş o senin yapıcak birşey yok . Artık Her Bir Haraketi Canını Yakabilir Alış bunlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...