Aynı anda iki kişi size duygularını açsa ve ikisi de aralarında seçim yapamayacak kadar iyi biriyse ?

Aynı günlerde karşı cinsten iki kişi size aşkını itiraf etti ama seçim yapamıyacağınız kadar ikiside kendine göre değerli kişiler ne yaparsınız? ben ikisiylede çıkarım ama siz ne yaparsınız zarmı yazı turamı atarsınız..önce biri 3 ay sonra biriylemi çıkarsınız yoksa 3. birinimi bulursunuz ? ne yaparsız kısaca..

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 sinede ilişkide kafana taktıpın en önemli en ciddi soruyu sor hangisi daha iyi cevap verrse onnla devam et :) Mesela hangisinin içinde en çok Allah korkusu vardır bunu öğrenmk içn bir soru sor yaratıcı ol :)

0|1
    0|0
    • işe yaramaz insanlar değişkendir o an kafası karısır tatmin edici cevap veremezse ya da tam aksine hi beceremiyeceği kadar zekice konuşursa bir anlık ben yine aynı anda çıkma seceneğind eısrar edeyim aadsfsdfdsfds:)

• melisa :D sallamasyon isim uydurukladım ay tutmuşmu hahaha güzel mi bari kız :D

• valla ne deyim san korkuttun beni ii sallamışın çoluklu cocuklu adamım rezil olurum asdfsadf :D

• kafamda soru işaretleri oluşturmayacak olanı seçerdim.

0|1
    0|0
  • Karşı tarafın değerli oldukları nerden bilinir ? Uzun zamandır tanıdığım kişiler o zaman. Tanımadığım kişilerse değerli olup olmadıkları bilinmez düşünürüm uzun süre.. Ona göre karar veririm. Hangisini düşünüyorsam aklım kimdeyse onu seçerim.

0|1
    0|1
  • ikisiyle birden sonra kimle sorun yaşarsam o gider diğeri kalır böylece kendiliğinden çözülür, şaka şaka

0|0
    0|0
    • nasıl şakaydı o öyle bence gerçekten ciddi ve mantıklı bir fikre benziyordu.. tek eksi yanı etik olmaması.

• Bir kalpte iki kalp yaşamaz.

Ya ikisinden de vazgeçerim ya da sevgimin daha baskın olduğu birini seçerim

0|0
    0|0
  • iyi olması önemli degil, kızın kimi sevdigi önemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendimi kime daha yakın hissediyorsam onla çıkar diğerindende özür diler işi bitirirdim :)

0|1
    0|0
  • bunlari tanistirir siz artik kumasiniz iyi anlasin derim

0|0
    0|0
  • illaki birisi daha baskın gelecektir ikisine aynı değeri vermem zor arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Hangisi güzelse fiziği iyiyse onla çıkarım diğerinle çıkmam.

0|0
    0|0
  • O kadar iyimserim ki pollyanna bile benim yanımda uyuşturucu bağımlısı bir fahişe gibi kalır bu yüzden ben "MAL" ikisinin de kalbi kırılmasın diye yalnızlığı seçerim. :)

0|0
    0|0
  • Grup takılırız.

0|0
    0|1
  • mutlaka birisi daha cok heyecanlandırır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...