Eft yi biliyor musunuz? Hayatınız değişebilir.

Aslında bunu hangi kategoriye açarsan aç uyar. Cinsel hayatınızı da düzene sokabilirsiniz, sağlığınızı da, kişiliğinizi de.

Emotional Freedom Techniques Türkçe adı Duygusal Özgürlük Teknikleri ile hemen her hastalık tedavi edilebiliyor.

Temel dayanağı; “Tüm olumsuz duyguların sebebi, bedenin enerji sistemindeki bozukluktur” fikridir.

Bana göre asıl mantığı vücudun kendini iyileştirebilmesine dayanıyor. Eğer vücudun tamamı beyin kontrolündeyse (ki öyle) vücutta meydana gelen rahatsızlıklara neden beyin müdahale edemesin?

Bir yerinizde bir rahatsızlık mı oldu, beyninizin onu iyileştirmesini sağlayabiliyorsunuz ve bence EFT bunu sağlıyor.

Kanser hastalarının da iyileştiğini okudum bu teknik ile, parkinson hastalarının da. İnsanların fobilerinden kurtulduklarını izledim çoğu yerde. Dahası bu teknikle sigara bırakılabiliyor, kilo verilebiliyor vs.

Daha fazla uzatmadan sizlere birkaç link vereyim, araştırabilirsiniz:

link

Videolar:

link

link

link

link

1|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abi güzel birşeye benziyor kimse yorum atmayınaca ben atayım dedim. Burada böyle şeyler prim yapmaz zaten salak saçma sorular aşk ve cinsellik soruları prim yapar

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...