Cep Telefon İMEİ klonlanması Mağdur Arkadaşlar Şikayetlerimizi Dile Getirelim?

Cep Telefonlarında İMEİ klonlanması Mağdur Arkadaşlar Şikayetlerimizi Dile Getirelim? benim ta 2 senelik telefonum imei klonlandı tek hat üzerine telefonum açılıyor ve telefonumu bu yüzden satamıyorum telefon garantisi 1 ay kalmıştı dolmasına telefonun ufak bir arızası vardı önemsememiştim garanti bitmesine bir ay kalmıştı servise gönderdim servisten geldi telefon servise 30 gün olduğunda telefon imei klonlanmış meğer NOKİA dan şikayetçiyim İMEİ mi klonlandı sizin de başınıza her an gelebilir bu yüzden telefonun garanti belgesini ve faturasını saklayınız... benim gibi binlerce mağdur var... Sizin de başınıza geldiyse buraya yazın tartışalım...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• klon senın telefon mu yoksa senın orjınal klon farklı mı.. çünkü genelde klon olana yapılan bır uygulama dıye bılıyorum orjınale olmuyor.. kvk dan mı aldınz

0|0
    0|0
    • klon bütün telefonlara yapılabilir tel orjinal özdilekten aldım... nokia c6-10

• anlatamadım orjınale boyle bı uygulama yok.. klonlara yapılıyor tuketıcı hakem heyetı ve mahkemelerde bu yuzden koruyamıyor.. özdilekten alman orjınal oldugu anlamına gelmez ki

• Annemin telefonuna olmuştu araştırdık baya şikayet eden tüketici mahkemesine basvuranlar olmuş birşey cıkmamış. Ama gercekten sinir bozucu bir durum. Bunun cezasini yine vatandaş cekiyor. Yeni télefon vermeleri gerek ilgili markaların mağdur olan tüketici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...