Siz hiç düşündünüz mü ?

o çok beğendiniz kızı.. güzel saçları.. gözleri.. dudakları.. yanaktaki allıkları.. gecenin bu saatinde bir görseniz korkardınız saçlar darmadağın :D ruh gibi surat.. morarmış gözler baygın hihih :D aklıma geldi çok hoşlanınız kızı bide böyle görseniz ?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kamerayı kapatır,bilgisayarı yakar,küfür eder,yüzümü yıkar,dişimi fırçalar,saçı fönler,yemeğimi yer uyurdum..

0|0
    0|0
  • ee yatınca falan gördüm hep

0|0
    0|0
  • Seven her türlü sever..

0|0
    0|0
  • O her haliyle güzel iyi günde güzel haliyle bakımlı haliyle herkes sever tabi :))

0|0
    0|0
  • Arada atıyor whatsaptan şuan ki halim diye beni benden alıyor.Telefonu kapatıp bataryayı falan söküyorum.

0|0
    0|0
  • aşk başka şeydir ... görünenin aksine görünmeyenle ilgilenir...

1|0
    0|0
  • makyaj güzellerine gece kese kagıdı..

0|0
    0|0
  • Gecenin bu saatinde görsem :D ohoooo hey yavrum hey yani, gözüm görmez yani her hangi bir şey

0|0
    0|0
  • her türlü yürürüm ben

0|0
    0|0
  • göze batmaz o yahu gerçekten beğeni varsa.

0|0
    0|0
  • farketmez ben makyajlı yüze değil bana verdiği önem sevgi ilgi vs.ye tutulmusumdur

0|0
    0|0
  • dogal olması daha gzl:) bı omur paylascam:)

0|0
    0|0
  • O yüzden geceleri uyudum ben ;)

0|0
    0|0
  • Dogal ve çekici

0|0
    0|0
  • o bu diilde aslında sabah kalktığınızda tatlı oluyosunuz girmein triplere ;)

0|0
    0|0
    • :) uykusuz kalınca gör bide :DD::D

• her hallerinizi biliyoruuuummmm :D nasıl bakarsan öyle görürsün, bence hep çekici trip başlarsa iticiii

• Babamın söylediği benimde gerçekten benimsediğim bir laf var. "Bir kadının güzel olup olmadığını ancak uyurken anlarsın." Tecrübeyle zamanla anladım. Kimi zaman korktum :) Kimi zaman elimde kahve ile sabaha kadar izledim hayranlıkla. Bak şu an çok duygulandım :'(

0|0
    0|0
  • hayır dusunmedım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...