Nejat İşler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir gün taksimde bu adama denk gelmiştik. (Gezi zamanında değil) Adam sokaktaki bütün şarapçıları toplamış, onları beyoğlunun en lüks restorantlarından birine götürmüş ve güzel bir yemek eşliğinde hepsine kaliteli şarap ısmarlamış. Yemek sırasında herkese içecekseniz böyle kaliteli şarap için demiş.

Diyeceğim o ki böyle delikanlı insanların olması beni sevindiriyor..

Alttaki sözler de kendisininmiş hoşuma gitti kopyalayıp yapıştırdım.

Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok. Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin. Milyon tane kazık yiyince, bedenin zarar görüyor. Çıplak geldim, çıplak gideceğim. Amacım zamanı satın almak. Mülk edinmek gibi bir derdim yok. Mülkiyet hırsızlık gibi bir şey. Sevmiyorum işte. Biz kuşak olarak böyleyiz. Bize sevmeyi, bir şeylere bağlanmayı öğretmediler. O tarafımız gelişmedi. Ben dünyanın bir parçasıyım. Şurayla ve bedenimle sınırlı değilim. Bir şeyler yanlış gidiyor, birileri acı çekiyor. Ben de çekiyorum aynı acıyı. Altıma son model bir araba çekip, güzel bir ev alınca mutlu mu olacağım yani? Hayır, olmam. Aramızda mutlu olanlar varsa zekalarından şüphe ederim, bir de gözlerinden. Çünkü iyi görmüyorlardır. Siz beni yenmediniz çünkü: ben sizinle daha oynamadım. Ben gidiyorum dediğimde ‚gitme' diyen birini değil, 'ben de geliyorum, yalnız gidemezsin' diyen birini istiyorum."

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Oynadgı rollerden dolayı bana ıtıcı gelen oyuncu.

HALBukı o sadece rolu ama yapıcak bırsey yok

kalıteelı bır oyuncu

benm gıbı bır sınemacının boyle yorum yapması sacma dımı? :D

0|1
    0|1
  • saglıgını zorluycak kadar bu kadar alköl almasaydı saglık diliyorum

0|1
    1|1
  • ne düşünebilirim ki.. geçmiş olsun diyebilirim ancak.

1|2
    0|0
  • Sevdigim bir oyuncu hayirlisi olsun

0|1
    0|1
  • Gülüşünden öptüğüm *-*

Severim , umarım kısa sürecede düzelir ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendisine şifalar diliyorumda herhangi ünlü biri öldüğünde veya böyle hastalık durumlarına yakalandığında milletin birden o insanları benimsemesi samimiyetsiz geliyor.

0|1
    0|1
    • yazdıklarına %100 katılıyorum. ben sadece gündemde oldugu icin böyle bir soru sordum. yani durduk yere nejat isler hakkında bir soru sormam zaten.

• Severdim adamı yahu, üzüldüm.Zihni de açık biriymiş.

0|1
    0|1
  • aynen adamın dibi candır o can ;)

0|1
    0|1
  • seviyorum ıyı ınsan ıyı oyuncu Allah sıfa versın

0|1
    0|1
Yükleniyor...