Bugun gs yi kimse begenmedimi?

Yani begenmediyseniz biz FENERBAHÇE kulubu ve taraftari olarak yoneticilerin destegiylede para toplayip gs ye transfer yapalim olmazmi :))))

Güncellemeler:
link destek kampanyası.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz Fenerbahçe taraftarı kadar ezik bir taraftar daha görmedim sizin karakteriniz Galatasarayımın adını bile söylemeye yetmez

0|0
    0|0
    • ezik terimi futbol icin yakısıcak bir terim degildir futbol bir zevktir.ben bunu gs liler icin kullanmam.

• 2 senedir şampiyon gs neyin tasası bu

0|1
    0|1
    • ama seneye fener gidemiyorki avrupaya kim elencek direk gerçi Türkiyede Galatasaraydan başka takım şampiyonlar liginde bukadar tozunu dumana katıp oynayamazda neyse bakalım seneye kimden gelecek bizim forvet paramız :)

• Aleks neden gitti gs den op

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Fenerbahçe'li olarak sorunu çok gereksiz buldum...

1|0
    0|1
  • Bence siz kendi kulübünüze para toplayın çünkü Emenike´yi Acun Ilıcalı aldı Sow´u Ferit Şahenk,Nihat Özdemir gibi iş adamları aldı demekki transfer yapacak paranız yokki onun bunun parasıyla transfer yapıyorsunuz ama Galatasaray her transferini kendi kasasından karşılar

Ayrıca Alanya gibi bir takıma rezil olan takımın daha çok transfere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|3
    • dostum siz seneye robben le dimaria yı alcaksınız dimi :)))

• Bütün Fenerliler destekliyor zaten

• hayır dostum desteklemiyor sizinde bizimde taraftarlarımızın bir kısmı desteklemiyor.

• dostum zaten bizim transfer paramız sizden geliyor arsenale 2 maçta da gol atamadınız spartak moskova gibi ptt 1. lig seviyesinde bir takıma elendiniz herzamanki gibi avrupaya gidemediniz e bizde sizin bize otomatikmen verdiğiniz paralarla sneijder gibi drogba gibi melo gibi yıldızları aldık bunlar hazırlık havasındaki maçlar merak etme kupa zaten bizim olcakta bizim derdimiz tasamız avrupa Türkiye bize kumda oynamak gibi geliyor

1|0
    0|1
  • acz ıcınde cırpınıs sorusu,durumunuzu tum dunya begenmış tescıllemış,sen saga sola laf atma derdındesın,ne dıyeyım,allah ıslah etsin...

0|0
    0|0
  • GS li falan değilim ama sen para topla da Türkçe dersi al en iyisi sfsfd

1|0
    0|1
  • 6s dan Cacık Olmaz Birader

0|1
    0|2
  • Fenerbahce ilk önce kendi pisliğini temizlesin bence 90+5 fenerliler

0|0
    0|2
  • geri zekalı bile değilsin.

0|0
    0|2
  • ŞİKEYE DEVAM edinsiz <3 FB DEMEK ŞİKE DEMEK

0|0
    1|1
  • destek verelim.

0|0
    0|0
  • Sitedeki zeka düzeyinin dibisin. Espiriye bak çay demle. Sen git ilk önce Galatasaray'ın gayrümenkullerini araştır oku sonra konuş. Antalya en azından ligden bir takım. Siz Fethiye'ye elendiniz. Zekanın durumu belli unutmuşsundur diye söyliyim dedim. Yazık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...