Sevgilim acayip egoist ..

bazen benım dediğimi yapar , süreklı kendı dedıgının peşinde . benı sevdiğine inanmıyorum artık ve şunu farkettım benım ıcın hiçbişeyden vazzgecmıyor , sizce bı ilişkıde erkegın kızı sevdıgını nasıl anlarsınız

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Seni merak etmeli arayip sormali ben ben mesela kiz arkadasimi okadar cok severimki herzaman bilmek isterim nerde nasil neyapiyor ona göre cok soruyorum ama yinede :) ben cok seyden vazgectim kizarkadasim icin ama aynisini zamani gelirse ondanda beklerim

0|0
    0|0
    • mesela nelerden vazgectın

• sağol . sen de cok kırma sevgılını

• Olur elimden geleni yaparim

Erkekler Ne Diyor 16

• Lütfen şu 'ego' kelimesinin ne olduğunu bilip bilmeden her yerde kullanmayın, rica ediyorum."Ego; ben dediğimiz, düşünen, akıllıca davranan, duyguları olan, öfkelenen, mantığını konuşturan, sağ duyulu olan, vicdanı olan, acıyan, incinen vb her şeydir" demiş Freud. Sevgilinin seni sevmesi için ille de senin dediklerini yapması ve ya bir şeylerden vazgeçmesi gerektiğini mi düşünüyorsun? Nereden vardın bu kanıya? Gerçekten merak ettim. Ve bundan daha da çok merak ettiğim bir şey varsa şu saçma soruları sormadan önce iki dakika düşünüp düşünmediğin. Çocuk oyuncağıydı zaten "beni sevmiyor" demek. Tipik, standart Türk kızı vakası.

0|0
    1|0
    • bekleme yapma devam et , şu saatte senınle felsefe-psikoloji-edebiyat tartışması yapamıcam yarın gel

• beyler siz neyin kafasını yaşıyosunuz ya , yıldır cektiğimi bir ben bılıyorum . 1 aylık bı ilişki yaşayıpta buraya sitem soruları yağdırmıyorum. kendımın sevgılımın ılıskmın farkındayım. seneden bahsedıyorum. Artık yeteri geldı. dağa taşa çıkıp bağırıp çağırıp ıcımdekılerı kusmak ıstıyorum. anası babası kardesı cekmedı benım kadar taa kıçındakı boxere kadar düşünen bırıydım ama ben de yaptıgımın karsılığını göremeyınce bardak doldu tastı artık.

• Offf seni cok iyi anliyorum gercekten allah yardimcin olsun

• yaralı olabilir mesela zamanında biri için çok önemli birşeyden vazgeçecektim öyleki hayatım kadar değerliydi ama o kız tarafından aldatıldım ve şimdi içimden gelmiyor birşeylerden fedakarlık yapmak bence birinin sevip sevmediğini gösteren en iyi şey ilgi ve bakışlardır

0|0
    0|0
    • benım de yaram var ama kımseyı yaşanmışlıklarımla boğmuyorum

• bende elimden geldiğince yapmıyorum ama başka birşey yapmaya başlar oldum kendimi bağlamıyorum gitmeye hazırım ama karşımdakine vazgeçilmezmiş gibi davranıyorum seviyorum ama kaybedersemde çok üzülmem ben bunu yaptıktan sonra o bir tarafları kalkmadan beni sevmeye devam ederse işte o kişiyle gerçekten düşünürüm benim yolum bu buna o kızdan sonra başladım evet belki sen yapmıyorsundur ama insanlar yaşadıkları şeylerden sonra ister istemez değişirler

• Sevgilin akrep burcumu

0|0
    1|0
  • arar sorar ilgilenir merak eder görmek için ortamlar hazırlar hep yanında olmak ister

0|0
    0|0
  • benı sevdiğine inanmıyorum diyorsun , ama erkeğin kızı sevdiğini nasıl anlarsın diye soruyosun =) özür dilerek söylüyorum cevap bulamadım :s

0|0
    0|0
    • ıkısının arasında bağlantı kurmak zorunda degılsın. bırısı benım durumum. otekı genel gecer nı durum

• Anlamazsın hissedersin eğer hissetmiyorsan vazgeç aşk ve sevgi matematiksel bir şey değildir. Toplayıp bölüp çıkaramazsın bazen her şeye rağmen sadece seversin bedeli sebebi ne olursa olsun ya da sevilirsin o kadar

0|0
    0|0
    • 4 sene cekınce matematığe degıl mala bıle bağlıyosun

• ayrıldım zaten bıttı

• Helallll budur

• Sevdiğini Nasil anlarsndan ziyade beraber olduğun Kişi seni Pek sevmiyor hoslantdan ibaret Sadece ... senden iyisini bulursa ona gider. Ondan uzaklas bnce . Sevecek birisi gelir sabret

0|0
    0|0
    • gıderse gıtsın benı mutlu etmeyenın benle işi ne .

• şuan anladım seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • popiye denk gelmişsin erkek mi lan o

1|0
    0|0
  • sana insan gibi davranıyorssa ve yalan soylemiyprsa seviyordur

0|0
    0|0
    • soylemıstır yalan

• şimdi yeni ilişkilere yelten aç. bende egolu bir insanımdır ama sevgililerime hiç böyle birsey histtrmedim hissettiler ama hiçbiri ezilmediler. dozu var :s

• kafa dınlemek ıstıyorum artık ... sevgılı falan ıstemıyorum

• bırak gıtsın bu kdr basıt ve oz

0|0
    0|0
  • Erkek dedigin sevdigi icin hayatindan bile vazgecer.

0|0
    0|0
  • Ayrılık sonrası seni unutmaması sadece pesinden gelmesi asık oldugunu gösterir

0|0
    0|0
  • ego tabanlı bir sevgi olmaz bencil kişi sadece kendisi sever başkasını sevemez..

0|0
    0|0
  • Senin için bişeyden vazgeçmediğini söylemek seni daha egoist yapmaz mı ?

0|0
    0|0
  • onu oldugu gibi sevmeye calış değiştirirsenz orası burası oynar fazla kurcalama iyi değil :)

0|0
    0|0
    • ama o benı değiştirmeye calısıyo

• Evet haklisin kardes ama gercekten akilanmiyanlar cok var malesef ya ben istiyorumki bizim milletimizin erkekleri biraz bize yakisir bir sekilde olsun bu zamanda malesef coguna bakinca orasi burasioynuyor buda benimhic hosuma gitmiyor yaninasil anlatim ben mesela 18 yasinda olmama ragmen cok olgunum ve bu kücüklümdede beli ediyordum herzaman daha olgun düsündüm yasitlarimdan farkli düsünüyordum amabazilarina bakiyorsun adam 25 yasinda evlenmis güzelde karisi varama degerini bilmiyor cokkiziyom:)

• farklı çok insan var kimse aynı düşünceye aynı fikre sahip olamaz değillerde, bu yuzden kimi öyle kimi ama böyle, tek bildiğim bişey var insan nefesi boş yere almamalı kendini geliştirmeli, bu aile terbiyesiyle başlar ve güzel ahlaka sahip oluncaya kadar devam eder şahsen benimde doğrularım bu

Kızlar Ne Diyor 4

• sana bakışlarından anlarsın seni düşünüyomu bir sıkıntında yanında mı eger senin fikirlerini önemsemiyo ve kendi bildiğini yapıyosa o adam seni haketmiyo bence

0|0
    0|0
    • ben bunalımdayken yanımda baska bı arkadasını arayıp onunla keyfı bulusmaya gıden bırısı

• benim sevgilide bencildir çok fazla olmasada görüştüğümüzde kesinlikle ona uyarsa görüşürüz uymazsa gorusemeyiz mutlaka bir bahanesi çıkar en sorun ettiğim şeyi uykusu biricik aşkı o maalesef gözü görmez kimseyi ama aşkından eminim bazen erkejleri bazı huylarindan vazgecirmek zordur onları öyle kabul ettiginde daha bir aşık oluyolar :)

0|0
    0|0
  • Buraya yazmak yerine ilk onunla acik bir sekilde konus. Cevaplarina gore yolunu belirlersin

0|0
    0|0
    • kendısıyle konusulmuyo canım cunku hatalarını kabul etmeyecek kdr egoist

• oyle yaptım zaten

• Ozaman en iyisini yapmissin canim

• onunla mutlu olman zor, hep kendini düşünür

0|0
    0|0
Yükleniyor...