Hamilelik konusunda tecrübesi olanlar bir bakarmısınız :) ?

ya canlarım bir cevap lütfen benim adetim 8 gün sürer 3 ünde başladı en uygun gün hamile kalmam için 12 siyle 22 ocak arasıymış bizde tam 12 sinde olduk birlikte adetime 13 gün kala bel ağrılrım başladı ve kasık adet olucağım zaman hiç bir şekilde olmaz onu geçtim kızkende bel ağrım kasık ağrım olmazdı neyse birde idrararım çok koyu vaziyette güzelim yemek yağ tutmuş die iğrendim yemedim olmayan iştahım açıldı : test yapsam ne zaman çıkar kan testi yaptrmak istemiyoum daha üzülürüm yoksa daha fazla hemde :( şu anda 10 günüm falan var reglime

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• dismonore, olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • nadıl? dismonore nedir

• adet sancısı bazen böyle çok ağrı gelişir iştah acılımı felan hem adetin gecikme günleride olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• ohoo dayı oluyoruz

0|0
    0|0
  • ben çok tecrübeliyim, 3-4 defa hamile kaldım ama doğurmadım. içimde biriktiriyorum

0|0
    0|0
  • babası belli mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adetin bir kac gün gecsin o zmn test yap. belirtiler icinde daha erken aslinda sanirim psikolojik seninkisi.

0|0
    0|0
    • of inş pisikolojik değiildir isityorum

• bu ay olmazsa baska aylar olur sabret biraz. anne olacaksin eninde sonunda bunu de kendine ama ne zaman olacagi Allaha kalmis. Allah gönlüne göre versin.

• amin sağol :)

• adet olucağını düşünüyorum ama sen genede 10 gün sonra adet olmazsan bir hafta sonra bir kan testi yaptır.. Kendini çok üzme umarım düşündüğün gibi değildir..

0|0
    0|0
    • ben çok isitiyorum olsun ve diğer forumlardaki kadınlarda benim gibi olmıyan iştahım çok açıldı en küçük belirti olarak

• aa ozaman pardon :)) inşallah olur :))

• amin :))

• gecikince test yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...