Sorum kızlara; süslenmeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

makyaja , giyime , kısacası evden dışarıya çıkmadan önce hazırlanmaya az vakit harcayabilen kız var mı , merak ettim de

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Ilk evela ne icin süslendigimize bagli. Disariyami , özel bir gün icinmi. Disariya cikiyorsun ama onunda ayrimi var. Okul / is ya da vs. ve sevgili icinmi :) Ona göre 30 dkk dan baslar 2 saate cikar :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en az yarım saat

makyajımı yaparım

saçımla pek uğraşmam uçları kendiliğinde bukle bukle

kıyafetimi seçmemde 5-6 dakikamı alır

çantamı hazırlamamda 5-0 dakika arası bişey

0|1
    0|0
    • süre uzamaya başladı . teşekkürler cevap için .

• makyaj 10 dakika diğerleride toplam 20 yarım saat oldu oyalanırsam uzar herkes gibi 10 dakika demiyorum gerçeği söylüyorum kendim için

• 5-10 dk. Makyaj yapmıyorum çünkü. Saçıma şekil de vermiyorum. Hava durumuna göre o an giyinip çıkıyorum. Temiz ve düzenli olmak yetiyor.

0|0
    0|0
    • temiz , düzenli , şık olmak yeterli tabi benim düşünceme göre de . ben makyaja çok zaman ayırıyor kızlar diye düşünüyordum . teşekkürler cevap için

• Evet mesela benim oda arkadaşım çıkmadan 1-1.5 saat önce hazırlanmaya başlıyor... :)

• en az yarım saat aceleye gelemem ben :)

0|1
    0|0
    • gözlemlerime göre kızlar çok vakit harcıyor , ama niyeyse burada çoğu 10 dakika civarı deyiverdi , hala şaşırıyorum .

• 10 dakikada kıyafetimi seçerim ancaaa

• 20-25 dakika

0|0
    0|0
    • 25 dakika da ben evden çıkıp işyerimde pc yi açmış oluyorum...Kahvaltı dahil = )

• I dont think so ... = )

• aynen öyle, ancak kapatıyoruz aslımızı :p

• Hersey dahil 10 dakika sonuçta dış fırcalamak 3 dakikamı alır

Ve günde kendime 10 dakika bile ayırmıyorsam öleyim daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Hafrada 1 veya 2 haftada 1 kez suslenip cikarim oda belki .. genellikle morelim bozuk oldiginda suslnirim ozmn kafam dagliyor. Normalde hazirlanmam 10 dakika surer

0|0
    0|0
  • 15 dk da hazırlanabilirim ama erkek arkadasımla buluşunca bu 1 saatti alıyor :DDD

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşla buluşma haricinde de genelde 1 saati geçiyordur diye tahmin ediyordum . ama cevaplar yanıltıyor beni . teşekkürler cevap için . soracak o kadar çok şey varki , hele bir alışayım foruma

• 10 dakika :)

0|0
    0|0
    • al işte süre tekrar kısaldı . teşekkürler cevap için . cidden mi 10 dakika ? eğer geneliniz böyleyseniz , erkeklerin kafasında ciddi bir yaanılgı var demekki .

• teşekkürler cevap için istikrar devam ediyor . 10 dakikaymış , ben bayağı fazla düşünüyormuşum

• Giyim makyaj sac toplam 10 dakika

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok ayırırlar çok

0|0
    0|0
  • Henüz o model üretilmedi...Gelecek yüzyıl da inşallah = )

0|0
    0|0
  • 25 dakika ayırıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...