SADECE 1 DAKİKA BAKAR MISINZ ?

hiç kız arkadasım olmadı 1 kere oldu 3 ay sürdü güzeldi her şey ama bırakıp gitti :D arkadaslar ne yapmalıyım, sap sap dolanmaktan bıktım 186 boyum 80 kiloyum ela gözlü esmer siyah saçlıyım, derslerimde son derece başarılıyım , kitap okumayı severim, felsefi konusurum sevdiğim kişiyle sonuna kadar sürdürürüm ama işte . ne yapmalıyım, utangancım balık burcuyum (taliplerimi bekliyorum şakaydı) ne önerirsiniz ?

Güncellemeler:
Konuşmalarıma dikkat ederim, biraz asosyalım, herkes tarafından saygı görürüm ve genelde kızlar benim için '' bu çok iyi birisi'' der .
işim ve mesleğim var, utangaç ve çekingen olmam ise karşımdaki kişiden red edilme duygusu ve ertesi gün tekrar o kişinin yüzüne bakmam. Sağlık personeliyim.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarına sor bana uygun biri var mı filan sosyal ortamdan konuş birileriyle beğendiğin kızlar vrsa konuş sempatik ve cesur ol kendine güvenen erkekler daha makbuldür hep. Karşına elbet çıkacak biri zorlamayla olmaz bu işler :)

0|1
    0|0
    • sadece utanıyorum.

• İnşallah merak ettim ben de iyi geceler :)

• size de iyi geceler yarına buraya sonuçlarını yazarım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapman gereken ilk sey ne yapmaliyim dememelisin! Beklemelisin cunku eger bir arayis icinde olursan karsina ilk cikan firsatta her ne kadar kotu bile olsa kabullenebilirsin aci cekersin bu yuzden bekle hatta bekledigini bile bilme zamana birak akisina birak eminim hic ummadigin anda iste bu diyebilecegin biri cikacaktir :))

0|0
    0|0
  • utangacligini yen. bir kiza utangaclik yakisir ama bir erkege yakismaz. sevgiliymis mevgiliymis bos isler bunlar. söyle ailene bir kiz baksinlar sana.

0|0
    0|0
  • Niyazi boyu devrilmeyesice ne yapıyon oralarda eve gel hemen. Gelirken iki ekmek al!

0|0
    0|0
  • bunun cevabını bilemem, bu şans işi birazda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorunu çözdüm. iyi efendi pısırık ve asosyal oldugun için olmuyor.

p.ç, çapkın , oç olacaksın.

Sosyal arkadasların varsa onlarla takıl

0|1
    0|0
  • Ben bu konu hakkında kendimce ciddi bir tespitte bulunmuştum istersen bikere dene. Asla felsefi konuşma, ve giyimine çok önem ver. Dikkat, Giyimde başkalarının ilgisini çeken kıyafetleri tercih et, Çünkü senin beğenmen çok önemli bir değişiklik olmaz. İstersen bikere dene bide utangaç olma ve abaza sınırınıda geçme bikere dene istersen bunu.

1|0
    0|0
    • dediğiniz mantıklı ama sadece utanıyorum giyimde felan sıkıntım yok sadece işte . utangaçlık

• İşe yarandığı söyleniyor dene istersen. Ama arkadaş grubunda önemli bu konuda

• ty

• Bence sende sorun yok kızlar lezbiyedir muhtemelen :D

0|0
    0|0
  • senin iş allaha kalmış benim gibi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...