Arkadaşlar bu gün ilginç bir olay yaşadım sizce doğru mu yaptım siz olsanız?

arkadaşımın evinin yakınında gelmesini bekliyordum yaşlı kapalı bir teyze apartmanın arkası arazi gibi bana kızım beni apartmanın arkasına götür dedi şok oldum ben bu apartmanda oturmuyorum dedim kadın ne olur dedi kadına sen burada bekle ben polis çağırım onlar seni götürsün dedim sizce iyi mi yapmışım

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İyi yapmışsın,arkaya gitsen türlü türlü insan var birşey yapar ederler güven olmaz bu devirde kimseye

0|0
    0|1
  • çok uyanıkmışsın aferim

1|0
    0|0
  • O Çarşafın altından ne çıkacağı belli olmaz. İyi yapmışsın..

1|0
    0|0
  • iyo yapmissin aferin.en son duydugum bir olayda kizim su parfum mu koklasana diyo kiz kokluyo.kizi 2 ay sonra kerhanede buluyolar

1|0
    0|0
  • Ne yani sevabı polise mi hediye ettin :/

0|0
    0|1
  • belki de kadının yardıma ihtiyacı vardı... ve yine belki de senin için bir sınavdı bu... çağın güvensizleştirdiği insanoğlu yardım etmeyi de unuttu...

madalyonun diğer yüzünden bakarsan belki de nniyeti kötüydü. kimbilir.

0|0
    0|0
  • bence iyi olmamış yardımcıolsan ne olurdu

0|0
    0|0
  • napcna teyze orda, neden felan sorusuna cevap vermedi mi? :)

2|0
    0|0
  • yaşlı dersin yaşlandırırlar.

2|0
    0|0
  • Kendi gidemiyomuymuş?

0|0
    0|0
  • alkis:) klap klap klap

0|0
    0|0
  • Korku filmi tadında olmus anlatıs tarzın : )

0|0
    0|0
  • Uyanık davranmışsın:)

0|0
    0|0
  • Neresi ilginç lan bunun

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Kadın ne yaptı peki?sonra ne oldu?

0|0
    0|0
  • Kendini üzme. Doğru olanı yapmışsın. Hatırlarsan bundan 6 7 yıl önce kızın biri yaşlı bir kadını karşıdan karşıya geçirirken kadın şırınga ile kızı bayıltıyor . Taksiye bindirip alıyor gidiyor. Ertesi gün kızın cesedi iç organları alınmış bir şekilde çöpte bulunuyor. Bunlar ibretlik vakalar. Bu devirde kimseye güvenme

1|0
    0|0
  • Iyi yapmissin tanimadigin biriyle gitmen iyi deyil ne oldugu belirsiz. Sen oyle.deyince kadin napti peki ? :)

0|1
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|1
    0|0
  • ne yaptığını anlamadım, metin biraz tuhaf olmuş.

0|0
    0|0
    • apartmanın önü cadde arkası arazi yaşlı kadın bana dediki beni apartmanın arkasına götürür müsün

bende yaşlı kadına dur sen bekle ben polis çağırım onlar seni apartmanın arkasına götürür dedim

• yanlış bir şey yok bence de. bu zamanda yaşlı genç fark etmez kimseye güven olmuyo.

• soru okudum önce anlayamadım ve cevaplara baktım. vay canına dedim.. şaşkınım :/

0|0
    0|0
  • bende olsam gitmezdim nuryüzlü melek yüzlü kanma böle seylere bu ddevirde..;)

0|0
    0|0
  • Iyi yapmıssın dikkatli ol, hic ummadıgın insanlar sana zarar verebilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...