Bir kızın düzgün kız olup olmadığını anlamak?

Arkadaşlar bir kızın düzgün olup olmadığını tabiri caizse yollu olup olmadığını nasıl anlarsınız böyle kızlardan uzak durmak için anlamak gerek...

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• bence erkekler şımarık kızlarla ilgileniyo işine geliyo çünkü ben böle düşünüyorum eger agır ve düzgün bir kız arıyosan kızın hal ve hareketlerine bakarsan ilk tanışmada yanına oturuyomu oturuyosa vardır bir iş düzgün kızlar sevmediği bir insana asla yaklaşmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hareketlerınden anlasılır

0|0
    0|0
  • düzgün anlayışına bağlı. ama ilk haftadan anlarsın. belli eder zaten zor değil.

0|0
    0|0
  • Bir kızın düzgün olup olmadığını bir kerede anlayamazsın bir buluş otur konuş bni kız ya da erkek güzelliğne güvenio havalı bok die yargılıyolar sonra çok svilen biri oluyom hç alkol falan içmem mesela ben ama cana yakınım yeni erkek tanıdığımda sohpet de ederim kız tanıdığımda memnun oldummmmm die 32 diş sırıtıp tokalaşrm he kaç sevgilin oldu dicen 2 :D biriyle hala devam :) çok sessiz sakin olup ne o*lar görüyok dimi :D

0|0
    0|0
  • duzgun, agir basli kizlari erkekler gormuyor ki, erkekler eglenmeli kizlar ariyor, biblo gibi guzel duran, simarik tipler ilgi cekiyor...

Dogru duzgun, okulunda isinde olan tipler yalniz kaliyor maalesef

0|0
    0|0
    • :-) bnce yanlş dşnyrsn.2 tip insan vr genligini ve gelcegini yaşamak isteyen bay bayn ikisinden

Birisini seçiyor malesef o yzden senin istdgn baska erkek olmstr

• parayı göster gelirse yolludur gelmezse o yolun yolcusu değildir demektir asdfghjklş

0|0
    0|0
  • anlarsın işte her haliyle, uzaktan bakınca bile anlarsın

0|0
    0|0
  • kendini belli eder zaten .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Konuşma tarzı hareketlerinden anlarım ben

0|0
    0|0
  • Haklısın anlamak gerek ama zor iş ya. Bazen yanlış yargılarda bulunabilirsin

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın kardeşim :) Sabit fikirli olmak en iysi. Herşeyi bekle onlardan

0|0
    0|0
  • Bakışlarıyla hal ve hareketleriyle olmadı konuşmasıyla ele verir.

0|0
    0|0
  • Başkalarıyla olan samimiyetine bakarım ve çevresindeki insanlara

0|0
    0|0
  • üçüncü gün şimdi yanımda olsan demeye başlar :)

0|0
    0|0
  • mesela canı sevişmek istemiyorsa öpüşmek falan .. o zaman anlaki daha önce çok öpüşmüş .. :/ yani acemi kız acemilik yapar yapmıyosa acemi değildir . kappito ? :)

0|0
    1|0
    • nasıl yani sevişmek öpüşmek istemiyosa yollu mudur emin misin ? :D

• bir erkek kız arkadaşıyla sevişmek istemiyorsa doymuş demektir ordan yola çıkarak söyledim .. :/

• hııı tamam yalnış anlamışım pardon :)))

Yükleniyor...