Bugün, SSCB'nin Azerbaycan katliamının yıldönümü..

KARA OCAK - QARA YANVAR

19'u 20'sine bağlayan gece Sovyet Ordusu, Ermenileri korumak iddiasıyla Azerbaycan'ın Bakü şehrine girmiş, 143 Azerbaycan Türk'ü soydaşımızı katletmiş, 800'e yakınını da yaralamıştır.

Komünist Ruslar ve işbirlikçi Ermeniler yüzünden ŞEHİT edilen soydaşlarımızın ruhları şad, mekanları uçmağ olsun.

20 Ocak 1990 unutmadık, unutmayacağız!

Neler söyleyeceksiniz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Tüm soydaşlarımızın ruhu şad olsun.

Ama en büyük cezayı komünistler aldı. Şu an ortada komünizm denen bir nane kalmadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiçbir şey.

1|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de bununla ilgili soru yazıyordum. Ancak Azerilerin hatırlanması gibi Türkler tarafından katledilen yüz binlerce de Ermeni'nin de hatırlanması gerekir.

1|1
    2|2
  • artık ciddi ciddi yeniden bir olmanın zamanı geldi,geçiyor.bizler bir olursak düşmanı boğmamız yakındır ancak bizi bir tutmamak adına nifakları eksik olmuyo bu kodadı yurtdışı güçlerinin.bundan 100-200 yıl öncesine kadar birlikte olan Türk devletleri ve müslüman kardeşlerimiz şimdi birbirine karşı kan kusuyorlar.Allah tüm müminlerin yardımcı olsun inşallah.eski birliği ve eski kuvveti tüm müslüman alemine en kısa zamanda göstersin inşallah.

0|0
    0|1
  • belki her şey göründüğü gibi değildir:

link

0|0
    2|1
    • bırak bu işleri devlet su işleri canıms.

• Videolar ve resimler var. Karbaçovun kendisi üstlendi. Babam orada olmuş benim, araclar ezik-uzuk olmuş, hastaneleri ateşe tutmuşlar. aztvnin blokunu partlatmışlarki insanlara haber vermesinler. radioda uyarmışlar, ama inan kim. sert kışda evlerinden çıkan olurmu hiç

• bir olmalıyız iri olmalıyız diri olmalıyız.

1|0
    0|1
Yükleniyor...