En rahat otobüs firması hangisi ?

Yarın Eskişehir'e gidiyorum sabahın köründe henüz bilette almadım. Yol çok tutuyor beni hem hızlı gidecek hemde kazma gibi otobüs kullanmayan şoförleri olan firma arıyorum yoksa ağrılı geçiyor bütün gün :/ hangisi tercih ederdiniz ? bu arada anadolu ya da metro sizce hangisi daha iyidir giden var mı hiç ?

• Anadolu
    12% (1)17% (1)14% (2)Oy Ver
  • Metro
    25% (2)33% (2)29% (4)Oy Ver
  • Diğer
    63% (5)50% (3)57% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nerde buranın çiğ börekçisi :)

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• anadol iyidir. vip koltuklar veya çift kişilik koltuğu alırsanız daha rahat edersiniz.. Artı kendi öz malıdır.

Metro ise taşaron taşımacılığa döndürdü işi çoğu otobüs başkasından kiralanan başka firmadan kiralanan otobüslerdir özenti yoktur..

Eğer seyehat için çok kişi çıkıyorsanız bence araç kiralamanız daha mantıklı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ayıptır sölemesi hiç otobüs kullanmadım hep uçak hep uçak :)

1|0
    0|0
  • firmaları yazıdıgına göre izmirden mi geliyosun ucak diyen mallarda eskişehire ucak inmiyo eskişehirde oturdugum içi yazdım ama anadolu güzeldi metroya binmedim hiç

1|0
    0|0
    • yahu hava alanı var ama uçak yok sinir oldum :( bnde tam karar vermedim hayır başka firmada bulamadım ki gideyim :)

• Valla papağandaym

• çiğböreğin üstünede çiğ köfte yersin yakında zaten dediğim yer az kaldı senide yakalicam :)

• Anadolu

Rahat hat <3 (bu çok önemli)

1|0
    0|0
  • Pamuk kale gzel wifi var filmler var muavnler cana yakin söfrler insan gbi üstelik koltuklar tekli 1.94boy var pek sgamyorum ama pamukkale rhat ve her koltukta priz var :) ve mrak etme orda calismyorum :D

1|0
    0|0
  • kamil koç ya da ismail ayaz metroda olabilir oldukça iyi eskişehire tam zamanında geliyorsun hava oldukça güzel gezme fırsatın olacak.

1|0
    0|0
  • internetten araştır. tekli koltuğu olan otobüs bulursan bileti o firmadan ondan al. yoksa firmaların hepsi hemen hemen aynı

1|0
    0|0
  • Diğer

0|0
    0|0
  • Otostopçu olduğum için fikir veremiyorum...

1|0
    0|0
  • uçak yolculuğu yaptıktan sonra otobüse binmeyi hiç düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Nilüfer ...

0|0
    0|0
  • Hızlı tren yok mu ?

0|0
    0|0
  • Nerden gideceğine bağlı. Metro olmaz çok çirkin hatta bok gibi. En çok kaza yapan firma mk

0|0
    0|0
  • metro yu tek geçerim geleceğin tek firması

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İsmail ayaz iyidir yalnız uçak tercihim..

1|0
    0|0
  • Anadolu iyidir türk kahvesi ikram ettiklerini hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Şimdi kamil koç. eskiden varandı.

1|0
    0|0
  • Anadolu daha iyi diyorlardı

1|0
    0|0
  • hızlı tren yok mu oraya