Bugünün sorusu soruyorum

sevdiginiz insanın peşindenmi koşarsınız yoksa sizi seven insanın yanınamı gidersiniz yani sevilenmi yoksa sevenmi olmak istersiniz

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Duruma göre değişir ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yahu mantık mı bu : )) tabııkı benı sevenın yanında gıdıcem.benım sevmedıgım ve pesınden koştuğum bır durum sadece platonik olabılır : ))

şaşkın : ))

0|1
    0|0
  • Sevildiğim insanı bende severim..

İkisi de olur yani :))

0|1
    0|0
  • Akıllı olan kendisini sevenin yanına gider aptallar kendisini takmayanın peşinde koşar.

0|1
    0|0
  • Seven olmak can yaksada sevilen olmaktan daha güzel ..

sirf sevilen olmak cekilir gibi degil zora ki, karsiyada kendine de zarardan baska birsey degil.

0|1
    0|0
  • Kimsenin peşinde koşmadım, koşmam.

0|1
    0|0
  • Seven olmak isterim..Çünkü; sevildiğimizden hiçbirzaman emin olamayız

0|1
    0|0
  • Beni sevenin yanına giderim mutlu olurum .

0|1
    0|0
  • hem seven hemde sevilen

0|1
    0|0
  • bni svenin yanına gtmek.öle de yaptım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beni seven insanın yanına

0|1
    0|0
  • Olayların gelişme hızına göre değişebilir hızlı yürümekte koşmak sayılabilir yani :)

0|1
    0|0
  • Seven olmak isterim sevmek hoşuma gidiyor. Karşılğı var ya da yok mutlulk verici bişey

0|1
    0|0
  • platonik olan hersey aci verir.. karsilikli olmasini isterim.. seven ve sevilen

0|1
    0|0
  • karşılıklı ilgi ile başlayan karşılıklı sevgi güzeldir. diğer türlü peşinden koşmak mücadele etmek belki zoru kazanmak daha iyi diyen olabilir. Kazandıktan sonra bir sebebten ilişkisi kötüye gitse kendisi için hiç bir fedakarlık yapmamış. hep mücadele etmiş ama karşılığını tam manasıyla alamamışsa artık mücadele eder mi. Deli Dumrul felsefesi "Hak edeni hayatıma sokarım. hak etmeyenin hayatına sokarım"

0|1
    0|0
  • kıza sunu derım Serçe taşşağı kadar kalbin olsaydı sen de severdin...

0|0
    0|0
  • birine açılamadım ki daha peşinden koşuyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...