Şimdiye kadar ne yaptık ve ne yapıyoruz hayatta ?

Sizlerin anlamadığı şey, insanların her zaman aynı düşünemeyeceği. Farklı düşüncelere yer açmıyorsunuz hayatta, dışlıyorsunuz. Oysa sürüden ayrılan kişilik kapar. Bir kadın, bir erkeğe gülümseyemez; bir kadın, bir erkekle öylesine sevişemez; bir kadın, hava karardıktan sonra eve giremez; bir kadın, kendini güzel hissetmek için seksi giyinemez...Fakat hepimizin içindeki o*, bunu yapmak istiyor.

Ben bütün dışlanmaları göze alarak dinden çıktım, aykırı müzikler dinleyip kitaplar okudum, onla bunla seviştim ve yarın olur da bütün yaşıtlarımla birlikte ölürsem, kendimi en şanslılardan sayacağım. Kimsem yok şu hayatta, varsın olmasın. Ben kendime yetiyorum. Ben kendi kendimi eğlendiriyorum, sizlerle.

Bir gün ölürseniz "lan hiçbir şey yapmamışım şu hayatta" derken, sizin beğenmediğiniz ben, yüzünüze bakıp sadece sırıtacağım.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sırıtmak ya da sırıtmamak işte bütün mesele bu. Hedonist bir hayat yaşamışsın, hayırlı olsun sana. Batıda yaşasan çok sıradan bir hayat yaşamış olacaktın. Onla bunla seviştim deyince bir hareketlenme olmadı değil ama, yalan yok :D

0|0
    0|0
    • Haha :D

• Eyvallah işte kast ettiğim de tam olarak oydu. Ne güzel kendini toplumun baskısından kurtarmışsın egonun kısıtlıyıcılığından da bırak. İşte o zaman tam olarak özgür kalacaksın :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 1

• 19 senedir boşuna yaşamısım boşa yaşamaya devam bir bok oldugmuz yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...