Hani bazılarının yanından gecerken buram buram parfüm kokar dönüp arkana bakma ihtiyacı hissedersin ya ışte öy

Hani bazılarının yanından gecerken buram buram parfüm kokar dönüp arkana bakma ihtiyacı hissedersin ya ışte öyle bir parfüm istiyorum ama bulamadım bir türlü :) Açık parfümler daha kalıcı oluyo sanırım. D&p den kalıcı ve ağır olmayan bir parfüm önerisi olan var mi ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• sen kafandan aşağı bucalasanda koktuğunu hissetmessin karşıdan gelen hisseder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bazılarıda (bayanı - erkeği) bir geçerki burnunun direkleri sızlar ölü balık gibi kokar:)

0|0
    0|0
  • loris kullan 5 tl 3 gün geçmez kokusu :D

0|0
    0|0
    • Dp kullandım ama ondan kullanmadım hiç. Kalıcı bir şey olsun ama ağır olmasın istiyorum.

• loriste her istedğini bulursun m.etme erkek olsaydın kod verebilirdim :D

• Teşekkürler :)

• aslında böyle şeyleri en iyi parfüm satılan yerler bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu bende istiyodum ogrendim ki oylebelli olmasi gunahmis

0|0
    2|0
  • burberrys kullanıyom d&p den gayet gusel senın anlatdıgın gıbı

1|0
    0|0
  • gucci rush kullanıyorum herkes bayılıyor sevmeyeni görmedim gelip soranlar falan oluyor

0|0
    0|0
    • Dp mi ?

• kokusuna bakmak ve denemek için dp aldım bitince orjinalini alıcam kesinlikle verdiğin paraya değer yıllardır hep denedim ve sonunda buldum orjinaliyle devam edeceğim bir dp al dene ne dediğimi anlayacaksın ama ağır olanı alma rush 1 ve 2 var hafifini al hangisi hatırlamıyorum satan yer bilir

• Tamam denicem. Chanel chance almıştım çok kötüydü onu da övmüşlerdi baya. Ama çok ağır alkol gibi kokuyo resmen.

Yükleniyor...