Adamın dibisin diyip kazandibi çıkan birileri oldu mu hayatınızda?

Arkadaslar bisey sorucam. Adamın dibisin diyip kazandibi çıkan birileri oldu mu hayatınızda?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• hayatlarını bitmek bilmeyen bir ticari sisteme oturtmuş insanlardır. gözlerinde insanların değerleri, kendilerine sağlayabileceği fayda ile doğru orantılıdır.

bu nedenle mesela, 10 senedir tanıdığınız bir çıkarcı insan örneği, daha bir sene önce tanıştığı bir doktorla sizden daha canciğer dost olabilir, her sosyal planına onu dahil etmeye çalışabilir. ya da gene bu sebeple, gene bir çıkarcı insan numunesi, sizi her aradığında azıcık hal - hatır sormanın akabinde mutlaka bir şey isteyebilir.

sizin annenizin öğrettiği terbiye kalıpları bu insanlar için mühim değildir, mühim olan istediklerini elde edebiliyor olmalarıdır, tüm tanıdıklarının arkalarından konuşması da umurunda değildir.

esasında hayatı normalde elinde olandan daha iyi imkanlarla geçirmek için iyi bir kimlik gibi görünse de, yılışık ısrarlarla yapılan "kıyak"ların bedeli onlardan başka herkesin görebileceği kadar ağırdır. hiç bir ortamda iyi anılmamak gibi.

bir de zavallı hallerine acıyıp, sizin için çok kolay olan şeyleri yaptıkça, sizden yararlandığını zannedenler ve sizi iyi arkadaşı ilan edenler vardır..

0|0
    0|0
  • sor bakalım :D

0|0
    0|0
  • Ahahaha çok güldüm ya :D

Çıkmaz mı hiç.

Allah onların evlerine ateşler salsın :D

0|0
    0|0
  • ahahh evet zalımın kızı beni iyi ters düz etti ...

0|0
    0|0
  • hehe gülesim geldi soruya bak :D

0|0
    0|0
  • En kötüsü adamsın dediğim saygı duyduğum birisi sonradan eş cinselliği tercih etti öyle adam bunu yaptıysa

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Keşke çıksa, hiç çıkmadı ya. Kazandibi, mis gibi yenir, hmmm.

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • Arkadas ortamında 1 kisi sadece oldu hepimize ihanet etti..

0|0
    0|0
  • yaşını sorabilirmiyim? çok ergence soruların cevapların

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Hemde hepsi.Kazandibi sevmem, çöpe attım.

0|0
    0|0
  • Olmamı

-.-

0|0
    0|0
  • olmaz mıı:)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Olmaz mı

Hepsini yedim

0|0
    0|0
  • kabul et soru cok fiyakali durdugu icin sormussun bu soruyu :) Adamin dibi- Kazandibi falan :)

0|0
    0|1
  • Güzel soruymuş :D:D: oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...