Askerde sevgilisi olan kızlar var mıbişey sorıcam ? olmayanda baksın :)

Bi kızdan hoşlanmıştım biraz belli ettim fakat sonradan öğrendim sevgilisi varmış askerdeymiş , ama hoşlandıgını farkettim benden , az önce kız arkadasımla konusturdum , azını yoklasın diye kızın gönlü var kesinlikle ama kararsız , kız arkadasım istersen azını yoklıyım hoşlanıyor bence filan dedi , oda aa gerçektenmi , bilmem ki filan yazdı oda , kız arkadasıma tamam bişey yazma dedim sonra kızın fikrini degistirmeyelim o cocugun yerinde bizde olabilirdik sonuçta , ben kıza asla karışamam zaten , kızın fikri degisirse gelir sanırım , hoşlandı oda kesinlikle , sizce nasıl devam etmeliyim bu duruma ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• adamı asker ocağına yolla

sonra başkasına gönül ver vay ırıspı

1|0
    0|0
    • Ben napıyım kardeş şimdi :D kızın asla fikrini değiştirmem ben , sadece görünce mimiklerle selam veriyoruz , kız bana iş koyduguna göre , demekki askerdekini sevmiyor nolucak bu işin sonu

• ama askerde senmişsin düşün olurmu günah o çocuğa kız tatlı bir dille ona zara vermeden ayrılmalı o zaman eğer çocuk kabul etmezse askerden dönmesini beklesin

• Ben her karara saygı duyarım , çünkü karakterimde öyle birşey yok , ama kız onu istemiyorsa ayrılması lazım , bende gönlü olduguna göre askerdekini sevmiyor

Kızlar Ne Diyor 4

• ya bu ne saçmalık tamam baktın kızın sevgilisi var uğraşma işte ağzını yoklamalar falan bu nedir ya bu kadar geniş olmayın. kesinlikle peşine düşme hem eğer gerçekten kız senden hoşlandıysa bile öyle bir kızdan ne hayır bekliyosun ki ne malum aynı şeyi sanada yapmıyacağı? bu soruyu sorman bile hata vazgeçmelisin..

0|0
    0|0
  • Yuh ya ne geniş insanlarsınız o kızdan sen hayır mı bekliyosun biri varken başkasına bakıyosa sen varken de diğerine bakar.

0|0
    0|0
  • o asker seni vurursa görürsün

0|0
    0|0
    • :D Ben birşey yapmıyorum bişeyde demedim kıza zaten sadece azını yokladı arkadasım , kıza yaklasmam zaten çocuga yazık ama kız sevmiyorsa ayrılması lazım yani

• hah ben olsam kızdan uzak dururdum bir aaskeri asla kendime düşman etmezdim çok korkunç

• Sevgilim askerde ben yan gozle bile bakmam o yok daha dikkat ederim kendime muhattap bile olmuyorum kimseyle uzak dur yazik o çocuğa degil mi orada yalniz herkesten uzak o kizdan da hayir gelmez ileride askere gitse seni de birakir el insaf gercekten yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kıza ırıspı mı diyim sana ırıspı çıcığı mı diyim bilemedim siz seçin ks üyeleri .

1|0
    0|1
    • axiesss kardeş ben birşey yapmadım daha , kızla konusmadım bile sadece kız arkadasım azını yokladı sevgilisi oldugunu ve askerde oldugunu sımdı öğrendim ağır olmadımı şimdi o küfür :)

• :D:D ahaha süpersin:D

Yükleniyor...