Sizce antalyasporlu futbolcular neden bu kadar sert oynuyorlar?

az kalsın sneijder sakatlanacaktı hakem uyuyor resmen kart göstermedi hiç

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Anadolu takımınları bize karşı hep sert oynuyor Gençlerbirliği maçında Drogba´yı dövmüşlerdi resmen

2|2
    2|7
    • Teşekkür ederim:)

• hatırlamıyorum demişsem demişimdir ama gelmeyecek bir oyuncu değil antalyaspor istese onada gelirdi.

• bunu demek istedin sanırım link :) bunlar hep fenerli kafası :(

Erkekler Ne Diyor 23

• ant--cincon maçı yine komedi futbol

net 1 kırmızı riera

melo sarı+sarı=kırmızı

sneijder sarı zorlasan kırmızı

ampadan bir penaltı iyi mi böyle?

0|3
    0|0
  • Maçın ilk 10 dakikasını izledim, sarı kartı görmesi gereken futbolcu Melo'ydu..Diarra'ya yaptığı harekette önemli gol pozisyonu şansını engelliyor, kritik yerde.Sarı kart vermesi gerekiyordu.

1|3
    0|1
  • Riera Antalya da mı oynuyordu adamı nasıl teklemedi :D

1|0
    0|0
  • Bu kadar taraflı maç izlenmez ki yaa Riera yerde adama kasti tekme attı kırmızı görmesi gerekirken görmedi bunlar dışında 3 kere üst üste faul yaptı yine kart görmedi sert oynayan bir takım varsa o da Galatasaray.

1|3
    0|1
    • galatasaraya yapılanlar peki ?

• Gs macini su anda izlemiyorum umrumda degiller ama GS'nin de nasl oynadigini cok iyi biliyoruz. yanli bir hakem varken size birsey olmaz arkadas. bütün hakemler sizin mutlulugunuz icin 4 dönüyor hala isyan ediyorsunuz.

Besiktasli takimdasim bosuna izah etme bu zamana kadar yapilanlari görmeyenler sen simdi sabaha kadar anlatsan da görmezler ve hemen ardindan ayni soru gelir " Ya cincona yapilanlar!" diye..

• Ne yapıldı yaa bir kere Sneijder'e topla karışık müdahele yapıldı diye Antalya mı sert oldu yani ben görmedim ama Sneijder'e bir pozisyonda kırmızı verilse kimse birşey diyemez diye yazılıyor hep.

• sert olursan kırılırsın

1|0
    0|0
  • Sert adamlardırlar, sert ve Erkekçe oynayıp TOPlarla muhattap olduklarını unutturmaya çalışıyorlar asdfgjhgfds

0|0
    0|0
  • hakeme rağmen 1 puan alan antalyaspor takımını tebrik ediyorum.

Rierra yerde ayaktaki adamı tekmeliyor. Sneijder arkadan tekme atıyor ikiside kırmızı kart ama hakem uyuyormu galatasaraya destekmi oluyor anlayamadım

0|4
    0|1
  • tipik cinconlu sorusu işte sizdende bu beklenirdi meloya reira kırmızı verilmesi gerekirken anltayaspor sert oynuyor oldu siz hiç tarafsız olamıyacaksınız dimi yetti ama ya

1|4
    0|1
  • galatasaray'ı normal şartlarda durduramayacaklarını biliyorlar. tüpçünün eyyamcı hakemleri de izin veriyorlar bu sertliğe..

1|0
    0|0
  • Ben Galatasaray'lıyım ama direkt kırmızı alacak sneijder ve riera vardı.Bunu göz ardı etmemek gerek.Sert oynayıp,oyunu sirkülase etme çabalarından başka birşey değil.

0|2
    0|1
  • Komedisiniz ya denecek birşey yok.

0|3
    0|1
  • resmen maçın içine etti hakem sneijdere yapılanlar özellikle eboue ye hakem hatası hep rieranın kartıda çok gereksizdi ikili mücadelede elini kaldırdı o kadar çok cılız bir faule kart verdi ayrıca eboue ye yapılan pozisyonda penaltıydı ikinci yarıda hakemler hala feNerasyona çalışıyor bunlar hep fenerbahçenin hakemleri senijdere emre çolağa selçuğa sakatlanırcasına kasti fauulere sadece faul çaldı ayıptır Galatasarayın hakkı bu kadar yenmez

0|0
    0|0
  • futbol sert oyundur ama tatlı sert :)

0|0
    0|0
  • bunada şükür ilk yarı riera ve sneijderin kırmızı kartları vardı ama bir şekilde kaynadı.

0|1
    0|0
  • Alakası yok teknik direktör orta sahada bir oyucunun yerini değiştirdi antalya spor da açılınca gol pozisyonu bulduhakamin elvet her maç hatası olabilir...

0|0
    0|0
  • Arenaya geldiğimizde bize karşıda böyle kötü oynamayın en az 5 atarız.

1|1
    0|2
    • Alanya kadar oynasak yeter herhalde ayrıca böyle iddialıda konuşma Alex Telles gelmez diyordun

• Sen gelmez demedinmi?

• Önce Galatasaray Alex Tellesi alamaz diyorsun sonrada Antalya bile alır diyorsun çok çelişkilisin doğrusu

• geberesiceler !

0|0
    0|1
  • bu melo neyin nesi yine sert oynuyor her maçta kırmızı yemesi lazım bunun reirada ne hain adam yerdeki futbolcuya tekme atıyor caner yaptığında kıyamet koparmıştınız

0|1
    0|1
  • futbol sert oynanır

0|0
    0|0
  • kıskanç çok.

0|0
    0|0
  • ortalama 1 aydır KS ye üyeyim . ilk defa bu tarz da soru gördüm :)

0|0
    0|0
  • Futbol tarzları bunu gerektırıyor.

0|0
    0|0
  • izlemedımde macı senden fazla futbolla ıcıce bır bayan varmıdır merak edıyorum :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• hakem uyusa penaltı vermezdi :)

0|0
    2|2
Yükleniyor...