Birine aşıksınız diyelim ama sevgilisi var

acıldınız asık olduğunuzu ssoylediniz sizle eğlendi dalga gectı kendi numaram dıye baskasının nosunu verdi facesindende engelledi sildi napardınız cok pişmanım rezil oldum utanıyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey yaparken göze alabileceğin şeyleri belirle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o yüzden her zaman en yakışıklısını bulmamak gerekiyor aşık olcak. biraz daha kişiligi ön planda tutmaya bak bundan sonra

0|0
    0|0
  • Onun yaptığı erkeklik değilki. Ben umursamaz karaktersizliğine verirdim. Boşver pişman olma insanları daha iyi tanırsın böyle şeyler sayesinde.

0|0
    0|0
    • haklısın

• Bardağın dolu tarafına bakarsan herzaman mutlu olursun. Hep bardağın dolu tarafına bak. Diğer boş olan tarafı insanı üzer

• kime rezil oldun ki aslında gercek rezilliği kendileri yapmıştır sen bu kişilerden uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ay yaptığı gercekten çok iğrenç. Ama olan olmuş, takma o salagi. Onunda ilerde karısı kızı olcak. Aynısıni onlara yaparlar. Etme bulma dunyasi

0|0
    0|0
  • Unut sen de gitsin takma kafana bu gibi insanlar icin düşünmeye değmez.

0|0
    0|0
  • Bu adam gibi bir insan olsaydı seninle dalga gaçmezdı

Ben olsam haddini bildirirdim

0|0
    0|0
    • cok pişmanım rezil oldum keşke kıbarca hyr deseydı

• Aynen katılıyorum ama kibarca hayır demek ona cazip gelmemiş. Ben olsam beni rezıl ettiği için haddini bildirirdim beni nasıl rezıl ettiyse bende onu ederdim benim ne durumda olduğumu bilsin diye.

Yükleniyor...