Iç çamaşırlarınızı balkona asarmısınız?

özellikle bayan çamaşırlarının balkonlara asılmasına nasıl bakıyorsunuz size normal mi geliyor?

Güncellemeler:
güncelleme için özür ama iç çamaşırı mahremdir balkonda komşular dahil herkes iç çamaşırı zevkinizi görüyor hele bir de fantezi tercih ediyorsanız

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• İç çamaşırı özel bir giyecektir ve ulu orta serilmesine karşıyım. Aşağıda bakıp da tahrik olmayacağını söyleyenler nette iç çamaşırlarına hayran hayran bakıyordur eminim. Özellikle kadın çamaşırı, renk, model detayları da göz önüne alındındığında dikkat çekicidir.

Alt komşunuzun ya da üst komşunuzun ipe serdiğiniz kırmızılı siyahlı dantelli çamaşırlara gözününun kaymaması çok zor bir ihtimal.

İçimize giydiğimiz ve en özel olan giysilerimizi yabancı gözlerden sakınmak zorundayız. Başka seçenek yoksa balkona kamufle edilerek asılabilir. Ben tercih etmiyorum.

3|4
    0|0
    • ıslak ıslakta giyilmez ki :) bir şekilde kurutmak lazım. içinde kimse yoksa sorun yok bence :) ama gizli asılmalı tabiki. milletin gözüne sokmaya gerek yok :)

• sonuna kadar haklısın rica ederim ayrıyeten

Erkekler Ne Diyor 22

• arkada Tarafa asın ama alt katta ya da yan daireden görünüyorsa arka taraftaki çamaşırlar banyoda kurutula bilir

2|0
    0|0
  • bizim burada hiç olmaz yani bizim binayla karşı bina arasında 4-5 metre var yakın mesafe çok çamaşır asılırda iç çamaşır astıklarını görmedim hiç arada gecelikle dışarı çıkan oluyo tabi onların yeri ayrı :))

0|0
    0|0
  • Fantazi iç çamaşırını asma bencede :) sapık çok bizim memlekette. İç çamaşırı evin içinde kurut

1|0
    0|0
  • bu durum genelde bazılarına mesaj amaçlı oluyor

aklı başında olan bir bayan kendi iç çamaşırını gözükecek şekilde asmaz niyeti başka değilse tabi

eğer asıyorsa salakta değilse anlamı budur

1|0
    0|0
  • Şimdi karşımızdaki komşu kadının kırmızı kilotunu görsem onu her gördüğümde ister istemez belaltı mevzulara gider kafam. İç çamaşırları bir kendin bir de eşin görebilir başka hiç kimse.

2|0
    0|0
  • Bence asılmaması lazım

1|0
    0|0
  • ne kadar da vizyon sahibi ufku açık biri olsam da asla iç çamaşırını balkona astırmam. gerizekalının biri karıma sulanırsa kan çıkar.

1|0
    0|0
  • Arka tarafa asmak da mantık var.

1|0
    0|1
  • içeriye assanız ölüyormusunuz ayıp denen birşey var ayıp

2|0
    0|0
  • Tazmanyalı ve şeytanlı boxer'ımı asla asmam..

0|0
    0|0
  • yan daireye yeni evliler geldi . nasıl bir insanlar ya utanma denilen bişey yok. iç çamaşırlarını kadın bir döktü ipe. 2. kat zaten. mahallenin adamları bakıp bakıp duruyor.

0|0
    0|0
  • balkondan iç çamaşırı yürüten oldugu düşününce sakıncalı buluyorum ama asıla bilir bunda bir sıkıntı yok ama arka tarafa asmakta fayda var çevre neder sonra

0|0
    0|0
  • hahahaha yok daha neler abi ya :D

0|0
    0|0
  • çamaşır asmak banliyö geleneğidir onlarla özdeşleşmiştir lüks yerlere merkez mahallerde bu özellik kaybolur

0|0
    0|0
  • 45 Derece aciyla doguya dogru camasirlara bakiyorum normal buluyorum.

0|0
    0|0
  • Asarım.

0|0
    0|0
  • ben yıkamam çıkarıp atarım 2. kez giymem

0|0
    0|0
  • Önüne havlu konulursa kamufle edilebiir.

0|0
    0|0
  • Seksi ıç camasiri dikat ceker kim ne derse desin :))

0|0
    0|0
  • Biz yatağın içinde kurutuyoruz.

0|0
    0|0
  • o değil de adamın biri gece 12 de asagı apt. birden balkona atladı ne varsa topladı gitti :( arkayada assan gitti çamaşırlar...

0|0
    0|0
  • Yani her işin bitti bunumu merak ediyon hayır ben donlarımı evin içine asarım kimse bim mahremimi görmek zorunda değil.

0|0
    0|0
    • evet ettim çok önemli bir konu bence bu alt komşumun dantelli donlarını sutyenlerini görüyorum hoşlanmıyorum mahrem diye bişey var

• Bana söyleyeceğine bu sorunu komşuna söylesen çözümünü bulursjun.

Kızlar Ne Diyor 8

• evin içine bakan kısma asarım iç çamaşırları,hem dinen hem ahlaken özellikle bayan iç çamaşırlarının ele güne karşı serilmesini doğru bulmuyorum...dikkat ediyorum...

2|1
    0|0
  • Asarım :P:p

Milletin gözü gönlü açılsın :D

0|2
    3|2
    • milletin gözünü gönlünü açacak cinsten mi peki çamaşırların?

• hayır.. içerde kuruyorlar.

1|1
    1|0
  • Hayır, göze sokmaya gerek yok.

Hoş karşılamıyorum.

0|1
    0|0
  • asmam balkona çamaşırlarımı radyatörde kuruturum daha iyi :/

1|1
    1|0
  • Asmam.

1|0
    1|1
  • normal arka tarafa asarım onede normal camasırları boylece kımse gormez olur biter ne var bunda garipmı

0|0
    1|0
  • arka tarafa assınlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...