Bugün günlerden ayrılığın ertesi olsaydı napardınız neyle zaman geçirirdiniz ?

Evet arkadaşlar ayrıldıktan bir sonraki gün gününüz nasıl geçiyor nasıl sindiriyorsunuz yaşanmışlıkları ? Nasıl bitiyor bir ilişki gerçekten.. bir türlü bitiremiyorum. Kendimi bitirdim ama ona karşı duydugum his bitmiyor..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin ona karşı duyduğun his alışkanlık, aşk değil. Bak bitirmek istiyorum diyorsun, Allah aşkına seven kişi niye bitirmek istesin? Mantık yürütelim bir kere. Ayrıldıktan sonraki gün sindirmesi zor oluyor, zaman geçirecek şey de bulmak zor oluyor. En iyisi yalnız kalmak ruhunu dinlendirmek, arkadaşlarınla vakit geçirmek. Başka önereceğim şey yok adam gibi. İlişkiyi bitirmeye gelince, onunla konuş, gerekçe öne sür, ayrılmak istediğini söyle. Kız başta kafanı kıracak derecede sinirlenecek, katlanacaksın. Onu arayıp sormayacaksın, asla. Yoksa umut besler ve besletirsin. Zamanla her şey kafanda netleşir zaten.

0|0
    0|0
    • Sorun şu ki ayrılmak istemiyorum kendi de hissettiğim kadar istemiyor ancak sürekli kavga ediyoruz ve o kavgaların birinde fitil kopuyor ayrılılalım diyoruz sonrasında barısıyoruz ama bu çok ağır geldi bana. Tekrar barışmak istese de aynı şeyleri yaşamamak adına barışmak istemiyorum ama geçmişi unutamıyorum en önemlisi de benden sonra ona başka bir erkeğin dokunmasını düşündükçe kendimi bitiriyorum. Acaba diyorum benden sonra baskasıyla olur mu ? Kafamda deli sorular anlayacağın.

• Peki teşekürler yorumların için.

• Rica ederim ne demek.

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen.bugun1.gün.müzk.dnlıyorum.aglıyorum.uzaktakı.arkdaslarmda.telefnda.konustum.bi.kacdefa.sacma.sapan.odadan.cıkmıyorum.işte.nasl.olsn

0|0
    0|0
    • Ağlamaya değer mi bilinmez ama zor olduğu kesindir.

• zor.tbiki.bilinmez.ama.bu.acı.nasl.gecer.blmıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• aşıksamm Allah korusun bu ertesiden. hiçbir şey kar etmiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...