Sizce hem akp li hem dindar olunur mu ?

link

link

link

bunlar sadece bazıları en son icraatları da akp lı milletvekılının

ALLAHIN VASIFLARI TAYYİP ERDOĞANDA MEVCUTTUR

diyerek tayyip i allah yerıne koydu

ha dıyeceksınız kı yıktıysa yenısını yapmıştır yenisi yapılmadı ve bunun gıbı onlarca cami var ki yenısı yapılsa bıle önce yenısını yapıp sonra eskıyı yıkması gerekmezmıydı ? tek cami çünkü nereye gıdecek ınsanlar

şimdi soruyorum atatürk camiyi ahır yaptı diye iftıra atan yobazlar gezide camiye ayakkabılarıyla gırdıler dıyen yobazlar allah sevgılerı bu kadar kuvvetlı olanlar eger bu göruntulerden sonra hala AKAPE yı ve kendılerını savunabılıyorsa allahın adını ağzına almaya hakkı varmıdır ?

Güncellemeler:
tahmin ettiğim gibi gizliye kapatınca 1 tane akp li yorum yapmadı :) genelde dini konularda ve akp hakkında soru soran ya da yorum yapanlara dıkkat edin %90 ı gizler profılını daha inancını bıle kendını göstererek savunmaktan aciz bır toplum insan inancını savunurken kendını gizler mı yaa ama normaldir güç kımdeyse ondan yana olanlar yarın başka safta yer alabılır o yuzden gızlıce yapması gerek herşeyı :)

belkıde vıdeoları ızleyınce utanmış o yuzden cevap verememişlerdir buda buyuk bır erdemlık

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ahır yapıldığı söylenen camiler ve elinde gazete parçasını gösterenler .O gazete kağıdının tamamını göstermiyorlar. El Cevap isimli kitapta Sinan Meydan bu söyletilere belgeleriyle cevap vermiştir.Yunanların yaptıklarını Atatürk' e İsmet İnönüye yüklemeye çalışıyorlar.

Savaş kapıdayken saklanan değerli eserleri söylemeye dilleri varmazken samandan bahsederler.

Akp döneminde 60 civarı sanırım tam olarak sayı yok aklım da cami belediyeler tarafından borca karşılık verildi diye yazıyor kitapta isim isim. Ayrıca Trabzon zeytinlikte yıkılan ve yerinde şu an otopark olanbir cami var.

Bunun gibi birçokları da mevcut yoliçin yıkılan.

Menderes 'i çoköverler ama o zamanlar da birçok cami yıkılmıştır bunu söylemezler. İşleri güçleri Chp inönü.

Vahdettin de kahraman olduysa herşey söylenir artık.

0|2
    0|0
    • aynen öyle bunlar kadir mısıroğlu ve mustafa armağan gıbı iftıracı yobazları dinlerler sınan meydan da onlara çok guzel haddını bıldırır el-cevap ı alacagım okudugum kıtap bıtsın sıra o kıtapta :)

Kızlar Ne Diyor 7

• 2002 iraki talan eden abd askerleri icin "kahraman abd askerlerinin sag salim yuvalarina dönmesi icin dua ediyorum" diyen sahis rte degil de bir baska partinin baskani olsaydi akp secmeni tarafindan "kafir, müslümana zulm eden kafirler icin dua ediyor" diye yillarca kin kusarlardi. ama allahin tüm vasiflarini tasiyan rte söyleyince "görmedik duymadik bilmiyoruz" moduna geciyorlar.

yalniz adamlar iyi kafa buluyor milletle, takdir ediyorum. ayni fikirdeyim tayyos kuranda bahsedilen allahin tüm vasiflarini tasiyor (: en az bahsi gecen rab kadar sahtekar.

1|3
    0|0
    • ateist misin lan sen :D

• benim burada tavrim sayin perese degil moderatoradir daha da gelmem davosa ):

• :D ya saysak daha neler neler ama bu ruhunu onurunu şerefını makarnaya satmış köpekler bunları unutuyor bunlar dındarım dedıkce yemın ederım ben dınden soguyorum yaa elıme sılah alıp beyınlerını dagıtasım gelıyor

• Akp'ye oy verenler -ister bir dine inansın ister inanmasın- şu yapılanlar konusunda farkındalığı olmayan insanlardır bana göre. Farklı açılardan bakan ve gören insan bilinçlidir ve vermez oyunu duyguları, inançları sömürenlere. Verenler de ya çok saf iyi niyetli ya da "Bana dokunmayan bin yaşasın." diyen, olayları takip etmeyen bilinçsiz bir insandır.

0|2
    0|0
    • öyleler zaten evın reisi akp ye verıyorsa oyunu tum aile akp ye verır zıhnıyet bu araştırma düşünme sorgulama yok zaten akp nın amacıda bu cahıl bırakacaksın kı köle gıbı kullanabılesın

• harbiden duyarlı bırısın sevdım :)

• Sağolasın.

• gizlenicek bişi yok hangi safta durduğumu ve durcağımı ben gayet iyi biliyorum birkaç kişinin söylediği bişey için başbakan mı suçlu oluyo tabi siz alışmışsınız başbakanı karalamaya herşeyi onun üzerine atmaya cami işine gelince adam cami yaptırıyor suç oluyo yaptırmıyor yıktırıyor suç oluyo ne yapsa suç sen bu linkleri bırakta biraz tarafsız haber izle ve gerçekleri gör arkadaşım ha bu arada akp liyim ve korkucak hiçbişey göremiyorumçünkü bu saftan ayrılmicam videolarda söylenen tek doğru şey uyan türkiyeydi bence sizde uyanın sende uyan arkadaşım camiyle uğraşçağına dünyada neler oluyo bir bak bakalım

0|1
    1|1
    • tüm medyayı tehditle korkuyla baskı altına alan bır hukumet in oldugu ulkede sen tarafsız haberı nerede izliyorsun

dogru başkalarının sözünden dolayı tayyip ii nıye sucluyoruz demı çünkü o p**evenk te inkar eden bır konusma yapmıyor sız kımsınız kı benı peygamber ve allah ın sıfatına koyuyorsunuz demıyor dıyor mu demıyor yanı bunu düşünecek beyın sende var mı yok testıs kanserı dıye askere gıtmeyen oğlu nasıl 3 cocuk sahıbı oldu bunu dusunecek beyın sende var mı yok rezil oldun mu oldun

• bak yeter tamammı bu konutuklarımız düşündüklerimizi değiştircek mi asla o zaman boşverelim çünkü beni hiçbizaman anlamicaksin ne demek istediğimide bilmiceksin

• değişmezsınız sız tayyip e tapmaya devam edin

göte kıl olana neyi anlatıyorsun kı zaten

• Tövbe estaafurullah

Gül geç böylelere yahu... Allah 1 dir ;)

0|2
    0|0
  • cami de yıktırdılar demek yuhh artık yaa tiksiniyorum bunlardan

0|2
    0|0
    • onlarca cami var hemde hepsının lınkını koysam ızlemez kımse youtube a akp nın yıktıgı camıler yazınca cıkıyor zaten

• Bunlar sahte müslümanlar. Göz boyuyorlar.

Kısaca onlara tayyipput perestler diyebiliriz.

Yobaz sözü de tam kalıba uymuş

Onlar son çırpınışlarını yaşıyorlar.

0|2
    1|0
  • Sahte dindarlara ne zamandan beri günah yazılmıyor hıammına?!

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hem akpli hem dindar olunur mu bilmem ama akpli olan ya cahil veya yandaştır o kesin

2|3
    0|3
  • Allahın zattı sıfatları sadece Allaha mahsustur haybı Allah bilir. Allahın cahilleri bu dünyada peygamber efendimz hariç gayb hiç bir kula verilmemiştir çarpıtıyolar Allahın koyun sürüleri ya dinimizi nasıl yanlış tanıtıyolar.

0|1
    0|0
  • Asıl sorun şu.Başbakan demişti ya hem laik hem müslüman olunmaz diye,asıl hem politikacı hem müslüman olunmaz,bunu söylemez ama.Politikacılar sonuçta yalan söyleyecek,haram yedirecek,yukarda olmak bunu gerektiyor,bunu söylemiyor ama.

0|1
    0|0
  • seni kaale almak istemezdim ama şunu öylemek isterim.sen önce sana cevap veren kişilere bak.ya Allah yok diyor ya da ağzı bozuk.

0|1
    0|1
    • pardon allah yok dıyen kım söylesene ?

neden kaale almak ıstemezsın savunacak tek bır sözun var mı bu durumu

• akp li hem dindar olunmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...