Hangi takımın seyircilerinin daha kavgacı olduğunu düşünüyorsunuz?

Hangi takımın taraftarları daha çok şiddet düşkünü ve şiddetten nasibini alan takım genelde hangisi :))

Güncellemeler:
NASİBİNİ ALANLAR DAHA ÇOK KİMLER PEKİ DAYAKTAN :) ?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 18

• holiganlar..

0|0
    1|1
  • 10 yıl önce sorsaydın fenerbahçeyi tek gecerdim , inönüde samiyende hep döverdik karşı tarafı bi cok kavgayada girmişimdir o zamanlar

şimdi ise artık eskisi gibi değil bizim tribün sosyeteleşti halktan uzaklastı.

şu an beşiktaşda oturuyorum bjk önde gider alayı tinerci esrarkeş ibişlerin..

1|0
    0|0
  • Güncellemene cevaben:

en cok dayağıda cinconlular yemiştir. helede 90larda sürekli dövüyorduk samiyende . eski benzinlik wardı dili olsada konuşsaa ne dayak atardık kendi evlerinde bunlara...

link

daha gecen sene dövdük yukardaki linkti izle otobüsten atlayanlardan biride benim...

1|0
    1|0
  • Kavgacı ekip Gecekondu (Ankaragücü)

Dayaktan nasibini alanlar yine onlar :)

Kim ne kadar çok dayak atarsa o kadarda dayak yer.

0|0
    0|0
  • Al birini Vur ötekine...Alayı aynı MOK...

0|0
    1|1
  • Her takımda var öyle kişiler fakat 4 büyüklerin taraftar sayısı fazla olduğu içinde onlarda bu tarz insanlar haliyle daha fazla oluyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    1|0
  • karşıyaka. barut gibiler maşallah. ama severim.

0|2
    0|0
  • fenerbahçe da :)))

1|0
    0|1
  • Beşiktaş, Bursa

0|1
    2|0
    • Bursa'nın gereksiz yere bize tav olmasına tavım. Kimsin lan demezler mi adama :D

• 9 yaşımdan beri hiç bir kavgayı kaybetmediğimi söylemiş miydim sana? sjksjksjksjksjksjksjksjksjksjksjksjksjkfgsdfjk

• 9 yaşında kim dövdü la seni :D

• en çok ankaragücü

0|0
    0|0
  • ankaragücü :D

0|0
    1|0
  • bursaspor

karşıyaka

genelde kocaelispor-sakaryaspor maçları hep olaylıdır

ankaragücü

0|0
    1|0
  • Sanırım Ankaragücü.

0|0
    1|0
  • Çarşı ekibi sanırım:)

0|0
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak alayına isyanımız var huleyyyn :D

0|0
    0|1
  • uslu duran yok.

0|0
    0|1
    • Doğru.Hepsi sahaya koltuk fırlatıyor :) Rutin birşey artık o... Hemen hemen her maç oluyor ama derbilerde çok daha fazla koltuk sökülüyor yerinden... Kulüp yerine taraftarlara ödetseler bir daha yapamaya cesaret edemezler:)

• taraftarın hangi birisini yakalyıpta ödecekler.onlarla ugrasamazlar yoksa bu yazdıgınız daha önce düşünülmüş olabilir ama olumsuz olarak sonuc almıstır

• Saçma bir şey için kavga edenlere taraftar demem ben...

0|0
    0|1
Yükleniyor...