Facebook un yarar sağladığını gören var mı?

ah günümüz çağının hastalığı facebook .. sana bir ilaç yok ki alalım.. tek çare vazgeçmek , vazgeçebilmek.. yararını görmedimm ki hiç zararlarından döndüm terk ettim senii .. size soruyorum bırakmak isteyen var mı bu saçmalığı? ya da iyi bir yanını gören?(ki sanmıyorum)

Güncellemeler:
facebook (shift+del)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Paradoks gibi bir hal almış yaşantımızda facebook. İyi tarafı-ki kapsam alanı içinde muamma- arkadaşlarına ulaşım imkanı tanıyor. Ama whatsapp biraz biraz bunu kapatır gibi oldu. Bakalım görelim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Milletin yasantilarini takip etme, kiz/erkek bulma gibi bir amacla kullanilirsa gayet sacma. Bunun disinda gundemi takip etme acisindan twitter kadar olmasa da onemli. Lakin gunumuzde susturulan medyanin soyleyemediklerini sosyal aglar sayesinde ogreniyoruz. Benim facebook uyeligimin olmasinin nedenleri; gundemi takip etmek, üniversite grubumda not alisverisleri, Fenerbahçe.

Sonuc olarak demek istedigim nasil kullandigina bagli.

0|0
    0|0
  • Kız kesmeye birebir, kutsal bilgi kaynağı. Ben seviyorum yani, bir taşkınlığımız da olmadı çok şükür şimdiye kadar. Ondan önce mesene peşinde koşardık. Bak sonra olayı çözdüler, direkt Instagrama bağladılar işi. Mis ya, sosyal medya, çok iyi.

0|0
    0|0
  • başkalarının yaşamını takip etmek kişinin psikolojisini çökertir.çünkü adam kızlarla havuz parti verirken foto paylaşıyor sen de evde tv izliyorsun :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...