Bu gün seçim olsa hangi partiyle flörtleşirsiniz.

Yorum gerek yok annkete oyunuzu kullanın. anketi doldurmayanın oyu geçerlidegil.

Arkadaşlar bir parti bugün anayasal kurumları ele geçirip bir Baas rejimi kurmaya çalışıyor. ülkenin altını üstünü talan etmiş ve bu işleri komplo olarak nitelendiriyor. Bunu inandırıcı buluyormusunuz.?

• CHP
    17% (1)22% (2)20% (3)Oy Ver
  • MHP
    50% (3)0% (0)20% (3)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • AKP
    33% (2)78% (7)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Allahın laneti tayibanın özerine olsun.İnşalaah hapislerde oglu hırsız bilaliyle birlikte srünür.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar ülkücüyüz :)

0|1
    1|2
    • Allahını seveyim senin.

• funda eski mhp liyim ben rahmetli türkeşlede konuşmuşluğum var. sen dünyada yokken ben siyasetle uğraşıyordum. koyunmu güdüyoruz burada diyosunya. aramızdaki farkı söyliyim on yıl öncesine kadar koyun gibi güdülüyorduk biz akıllandık ama sizler hala güdülüyorsunuz.aramızdaki fark bu işte.

• ya bu benim şahsi fikrim size ne oluyo.. akp li olmak zorunda mıyım bana nasıl yorum yazarsanız fazlasını alırsınız beni eleştirmek yargılamak kimseye kalmadı

Kızlar Ne Diyor 4

• cCc diyorum.

0|1
    0|2
  • Akp.

0|3
    0|0
  • hiç biri ileee

0|0
    0|1
  • ne flörtü nan ama mhp olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ak Parti birader.

1|4
    0|2
    • Yardır :)

• tayip allahın sıfatlarını da taşıyor mu biladel. siz açıkça şirke giriyorsunuz. akp koyun zihniyrti beyninize koyayım sizin.

• Nostalji sizi de anlıyoruz. Bizim de daha doğru dürüst tükçe konuşamayan ve bebekler gibi uçağa binmekten korkan genel başkanımız olsaydı biz de bir eziklik hissederdik :D

• DurmAK yok yola devam.

0|3
    0|2
    • ak içine akıttıklarında göreceksin. ak zehiri.

• be* koyduğumun funda23 hem ak parti seçmenine koyun diyorsun hakaret ediyorsun sonrada ille akpartilimi olmam gerekiyor bu benim şahsi fikrim diyorsun. bana sen küfredince bana ne olmuyor . gelir ananıda senide üstüste koyar s*kerim.şerefsiz yazmış yazacağını sonra da beni engellemiş. sikilceğini anladı ondan engelledi.

• Kapak :D adam coştu herkes susuştu :D nolduuuu ?

• yine yeniden ak parti. durmak yok yola devam.

0|2
    0|2
    • .youtube.com/results?q=ayn%C4%B1+yoldan+ge%C3%A7mi%C5%9Fiz+biz&sm=1&app=desktop

• :D bu afamlar susmaz köpek havlamadan durur mu bu adamlar da köpek partisi kardeşim :D bırak ne halleri varsa görsünler

• be* koyduğumun funda23 hem ak parti seçmenine koyun diyorsun hakaret ediyorsun sonrada ille akpartilimi olmam gerekiyor bu benim şahsi fikrim diyorsun. bana sen küfredince bana ne olmuyor . gelir ananıda senide üstüste koyar s*kerim.şerefsiz yazmış yazacağını sonra da beni engellemiş. sikilceğini anladı ondan engelledi.

• Birleşik afro emirliklerine

0|1
    0|2
  • akp

0|1
    0|0
  • Köy enstitülerine oy verirdim :)

0|1
    0|2
    • Soruyu güncellemişin. Ben de cevabı güncelliyeyim. Köpeklerin duası kabul olunsayfı gökten kemik yağardı

• Ayakkabı Kutusu Partisine :) . Belki bu sefer kömür yerine içi dolar dolu AYAKKABI KUTULARI verirler. :) Birde GEMİCİK verdiler mi ohh gel keyfim gel...

0|2
    0|3
Yükleniyor...