Bir de gözümün önünde...

İlk aşkım 1 yıllık süren aşkım yani onla ayrılalı 1 yıl oldüsü anonunla ayı sınıftayız ama başka kızla çıkıyo kıza sarılıyo kızı gözlerimin önünde öpüyo sizce napmalıyım

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• sende başka bir erkeği öp

0|0
    0|0
    • Okuldan başka bırıyle çıkmayı denedım ama olmadı sence gıdıp bı baskasıylada çıkmam doğrumu olur bıde kızla kustuklerınde konusuyo benle ama barıstjkları an gozelrını kacırıyo

Erkekler Ne Diyor 2

• aşk işi pis iş arkadaş sen ne dersen de. bir de sevgilin uzakta olsa ne güzel olur aynı sınıfta ön sırada falan da nedir ya 1000 kişinden bir kaç kişi devamını getirebiliyor sağlam karakterli kız ve erkek oldumu iş tamam isterse ilkokul olsun o iş alır başını gider ama sorunlu işler hep bir yerde patlak veriyor. şimdi heryerde aklına geliyordur yaptığınız seyler gezdiğiniz yerler falan gerenk yok bunlara .

0|0
    0|0
    • Aynen oyle sevgılısı geldıgı zaman benı grudugun an kıza sarılıyo bıldıgın nıspet yapıyo

• demekki o seni sevmemiş sende git sınıfın en hoşlanılmayan erkeğiyle birlikte ol sınıfta önünde her haltı yap delirir oda :9

0|0
    0|0
    • Haklıısında sevıyodu sevmese 1 yıl nasıl dayansın kac kere benı bırakma dıye agladıgı oldu ama bırakan o oldu

• amannn salla ya hayat böyle şeyleri takıp saç dökmeye değmez dünya s... minare g... hesabı :)

• Takmamak zor bıraz kızada ayrı sınır oluyorum yanımdan gecıyodu tuttu yanına cektı onu

Kızlar Ne Diyor 4

• yanlarına gt hey gidi günler hey bizde böle öpüsürdük dımı de geç

0|0
    0|0
  • drumun cok zor aynisini sende ona yap dene bnce

0|0
    0|0
  • sende başkasıyla çık :D

0|0
    0|0
    • Haklısında denedım gecen yıl onukısı gıbı uzun surmedı :D 4. aylarına grcekler

• lise yıllarnda manita yaparsan böle olur aşkmıdr ne boktur anlaşılmaz :D

0|0
    0|0
    • Haklısın ama ıste oldu yanı olmuşa care yok

• tamam denıycem tesekur ederım

• rica ederm

Yükleniyor...