Arkadaşlar Hepinizden Samimi Cevaplar Bekliyorum ?

Çok Seviyorsunuz Ve nişanlandınız Ertesi Gün telefon çalar Ve nişanlınızın kaza geçirdiğini duyarsınız Hastaneye gittiğinizde nişanlınız artık sonsuza dek yürüyemeyecektir... Tepkiniz ne olur Evlenirmisiniz ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, sakat birisine bakmak hiç de kolay değil. Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş. Henüz o kişinin sorumluluğunu almadığıma göre evleneceğimi sanmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evlenirdim. o hayatının en büyük şokunu yaşıyorken, sırf onun hiçbir zaman tercih etmeyeceği ama mecbur kaldığı vaziyeti yüzünden bırakamazdım. aşk geri planda kalır, daha çok merhamet duygusunu hisseder insan. zaten ben Allah'tan ümit kesilmeyeceğine inanırım. tıp her gün ilerliyorken sevdiğim insanın sonsuza dek böyle kalacağını kabullenemezdim.

iyileşmeyecek olsa bile ruhen çöküntü yaşamasına dayanamam. hep yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Gözümü kirpmadan evlenirdim.

0|0
    0|0
  • Elbetteki evlenirdim, ben onu sirf yuruyor diye sevmemisim..onu herhaliyle sevdim. Yurusede yurumesede o benim, ben onunum, sonsuza dek

0|0
    0|0
  • Tabi ki de evlenirdim. Asla düşünmem böyle bir şeyi

0|0
    0|0
  • Tabiki evlenirdim

0|0
    0|0
  • o anı yaşamam lazım bişey diyemem

0|0
    0|0
  • evlenrim.o druma geldiysem coktan ben sozumu vermisimdr.iyi ve kotu anlarinda yanmda olacagima.

0|0
    0|0
  • evlilik ertelenebilir belki bilmiyorum zor bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu seviyorsan hiç birşey engel değildir!

0|0
    0|0
  • Zor soru. Sanırım böyle iki dk da karar veremzdim. Samimi cevabım bu olur :) bu konuyu biraz düşünürdüm. Nişanın bağlayıcılığı, biriyle görüşürken başkasıyla görüşmemektir. Evliysem ayrılmam da nişandan vazgeçebilirdim belki. Yürüyememek ciddi bir zorluk

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar Türk filmi izleyip gelip burada soru soruyosunuz. :)

0|0
    0|0
    • allah başına versin o zman kardeşim

• :) köpeklerin her bedduası kabul olsaydı diye başlayan bir sözümüzü burada söylemek istedim :)

• geri aldım tamam :D bu arada 3. ye ne düşer biliyrsun dimi gelkeyfim

• Sonsuza kadar bakir kalmayı düşünüyorum. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...