İspanyol erkeklerinin enfess vücudu sizin de başınızı döndürüyor mu ?

beni benden alan harika vücudu gizemli gözleri büyüleyici denizler misali derin bakışları yüreğimi benden çalan o havalı saçların o güzel bakımlı saçlarını elinle bir çırpıda geriye atıp attığın o seksy bakışların ıslak kaslı vücudunun heykelimsi kusursuz duruşu yaz güneşinin o enfes vücuda yansımaları gözlerimi kamaştırıyo bakmaya bile kıyamıyorum onlar bir lütuf olmalı, onları çikolataya batırıp yaz sıcagında çikolatanın vücutlarından akışını izlemek istiyomusunuz ispanyol erkekleri sizin de yaz mevsiminizi şenlendiriyo mu ?

Güncellemeler:
siteye son dönem damga vuran rus kızı akımına bir tepkidir bu sadece , sakin olun beyler o yüzden ;)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• cunki onlar sporla yatıp sporla kalkıyorlar.. bu iş irade gücü disiplinle olduğu için ve insanoğlu zora gelmek istemeyn en tembel varlık oldugu için bunu aşmak çok zor gelir.. vucut geliştirmeye ilk bşlayanların çoğu dış görünüşüm iyi olsun kollarım genişlesin havam olsun diye başlarlar ancak belli bir süreden sonra bunların %99 bırakır geri kalan %1 lik kesim işte onlar bu işin peşini bırakmazlar ve bir zaman sonra öyle bir noktaya gelirler ki bu spor hayatlarının bir parçası olurlar (aynı benım gibi) bir amaç uğruna değil hava atma etkileme çabasıda değil.. yalnızca kendisi için vargücüyle çalışırlar.. öyle ki bayanların çoğu bunu itici ve anlamsız oldugunu söyleseler bile bu işe gönül vermiş kişi bunu aldırış etmez bile...

0|0
    0|0
  • karısızlık kötü.

pardon yalnızlık hjklasşdas :DDDDD

valla kıvırcık tüylü vücudum onlara bin basar .

dimi la ?

0|1
    0|0
  • Sen İspanyol'a gidersen erkekte Rus'a gider .

1|0
    0|0
  • Şimdi bişi dicem olmıcak siz kendinizi ne sanıyorsunuz şakira mı madonna mı olmadı fashion tv mankenlerimi bakar mı la size onlar :D

0|0
    1|0
  • Erkek dediğin kıllı göbekli olur onlar ne oyle. .

1|0
    0|0
  • iyi sen ispanyola git ben de rusa gideyim sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • "Hayatında kaç tane İspanyol erkeği gördün TV haricinde" dedirten soru..

0|1
    1|0
  • Galiba Rem benim ruh ikizim <3

Merak ediyorum 3 tane canlı kanlı İspanyol gördün mü :(

0|0
    1|0
    • gördüm evt çok da iyiler, Türk erkeklerini de anlamak güç niye alınırsınız anlamam size Rus kızı mı yok kasmayın bu kadar ;)

link

link

link

• anlayamadıgın bir nokta var ki sorun İspanyol erkekleri değil ,umrumda bile değiller :)

sorudaki, alaycı üslubu anlamamış olman benim hatam olamaz heralde...

• Senin suçun günahın yok, eller günahkar

• yoo bende sıkıntı yok hiç dönmüyor hiç hiç

0|0
    0|0
  • .bnemyız ulan bız :P

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartisilmazz :)

0|0
    0|0
  • demek öyle ha artık benim için bittin, kapı açık arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık ...

0|0
    0|0
  • bir ispanyol kızı değilsin diyorum sana :D

1|1
    1|0
    • bunu evet olarak kabul ediyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...