Bu işin içinden çıkamıyorum ....

Arkadaşlar ,

Nişanlım ile şöyle sorunlar yaşıyorum. Aynı iş yerinde çalışıyorduk. Aylarca maaş alamadık. Nişanımızı yaparken bile 2 aylık maaş içerdeydi. Düğün tarihi aldık. Ama malesef 6 a maaş alamayınca dürüstçe babasına dedim düğünü 8 ay ertelemek istedim. Nişanlımda bunun üzerine babamın emekli tazminatını kullanalım dedi. Maaş alamadğın aylar ne kadar tutarsa baban versin dedi. Bende babamın parasına dokunamam söyleyemem dedim. Bunun üzerine ailemin için senin ailen senin mutluluğunu düşünmüyor art niyetli baban düşünmesi lazımdı ben düşünüyorum vs diye üzerime çok geldi. Sonra iki aile toplandık ve düğün konusunu konuştuk. Nişanlım yine ailemin yanında bu sefer babana sözmü verdin benden habersiz , babandan mı korkuyorsun dedi. Babamda bunun üzerine bu düğün ya bizim dediğiiz tarih ya da bu işi bozalım dedi. Nişanlıma da senin haddin değil gibi sözler söyledi. çünki çok kıyaslandı. Kayın validem başksını örnek göstererek onlar kredi çekti çocuklarının düğününü yaptı siz neden yapmıyorsunuz falan dedim. Malesef babamın durumu olmadığı için bişey diyemedi ve iyice ezildi. Sonuçta düğünü uzattık. Sonrasında her kavgada nişanlım altın tepside bunları önüme sundu. Annesi ile facebook kullanarak :) bana aileme imalı laflar söylediler. Sürekli kardeşlerime zamanında yapılanları onlara yaptılar sana neden yapmıyorlar diyerek yüzüme vurdu. En son ben büyük bir kısmını hallettiğim düğün masraflarının üzerine 10000 kredi çekmek istediğimi söyledim. Babasından icazet alıp hesap vermek zorunda kaldım. Kendisi yine aileme demediği laflar bırakmadı. Ve bende artık dayanamıyorum. 5 ay kaldı düğüne ama bu işte ne yapmam lazım bilmyiorum.

Güncellemeler:
ve takılardan 5 bin lira kullanırız dedim ama malesef aldığım cevap kredini kendin ödersin. Takılar kız evinde kalır. Annem saklıcak dedi. Yada annen baban ödesin dedi.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• kız haklı arkdş .. sen babandan korkuosn baba olarak babanın senn yannda durması lazm. sen tek bşına evlenmiosn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiz hakli diye birsey yok cevaplari okuyunca sinir oluyorum..zor durum allah yardimcin olsun ama simdi böyle yapan ilerde nasil olur ben bilmek bille istemiyorum..laf sokmakta ne demek yakisik almiyor..sanki nisanlin degilde düsmanin var karsinda. Dügünü erkek tarafi yapiyor olabilir ama bu kadar yüklenmek olmaz ki seni seven seni oldugun gibi kabullenmeli bence bu is biraz zor ya nisanlini karsina alip konud ya da kendinizi ezmek yerine bitir

0|0
    0|0
  • oo saygı gitmiş sizde, hem takılar damatla geline kalır kız evinde kalmazki bunlar seni kekliyor

0|0
    0|0
  • bunlar hep olur sıkıntılar hep aynı düğün arefesi

bence sabrın sonu selamet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardesim allah yardimcin olsun zor bir durum nisanlin bunu sorun ediyos a ilerde daha buyuk sorunlar seni bekliyo yol yakinken isi bitir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...