Yüzme yapan arkadaşlar bir yardımcı olsanız

6 aydır body yapıyorum fakat boyum 190 uzun olmasından dolayı omuzlarım zor genişliyor o yüzden yüzme sporu yapanlar varsa omuzları genişlete bilmem için yüzmeyi önerirmisin yüzme salonu 5 dk uzaklığımda günde veya haftada kaç saat yeterli olur öyle sorayım

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Haftada 2 sefer, 45'er dakika yeterli.

0|1
    0|0
    • haftada 2 cumartese 1 2 iyimi saatleri

• Anlamasam cevap vermezdim =)

• çok özür dilerim arkadaş eklermisin rica etsem soracağım gerçekten çok şey var yanlış anlama

Kızlar Ne Diyor 3

• yüzme hocası en iyisini bilir

0|1
    0|0
  • hocalarla görüşmen en sağlıklısı olacak...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için daha hocalarla görüşme fırsatım olmadı inşallah cuma günü görüşcem:)

• buyrun buradan sorun

• benim yazılma amacım vucut geliştirmenin yanında omuzları daha iyi geliştirebilmek içi n yüzmeye yazıldım peki omuzları gerçekten genişleten bir stil var mımesela kelebelk diyor millet ama nekadar doğru

• Kesinlikle gitmeni öneririm gidebildigin kadar git günlük 1 saat yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kardiyo yerine yüzme yap dostum, gerçekten çok fark eder..

insanın duruşu, şekli şemali değişiyor..

0|1
    0|0
    • kardeşim benim böyle yorumları seviyorum yaza kadar iyi bişey olmama lazım uzun ve kiloluydum şimdi kollarım 3 ayda 4 cm attı 33 dü 36 oldu omuzlarım dar düştü bu seferde omuzları şişirmem lazım :))

• bide boy uzamasını tetiklemez heralde yaş 21 boy 188 ayakkabıyla 190ı vuruyoz 2 metre olmayam sonra :))

• yok ya yüzmenin boy uzatacağını sanmam, body building yapıyorsan zaten boyun kolay kolay uzamaz artık :) ağırlık altına girmek boyu biraz negatif yönde etkiliyor.

• ben doğduğumdan beri denizlerdeyim 1.82 boy omuz genişliğimde gayet iyi.Çocukluktan başlasan daha rahat olurdu.Şimdi omuz genişletmek için yüzmeye başlayacaksan düzenli çalışmalısın.

Not:yüzerken suya tamamen paralel ol. ayakları hareket ettirme ama vücutla açısını 180 dereceden düşürme . kolları sonuna kadar çek. elleri sudan çekerken tam daire yapmasına önem ver.Başarılar...

0|0
    0|0
  • Kelebek stili en iyi geliştirendir ama her dakika yüzmen mümkün olmadığı için labut çevir derim, omuzları baya bir genişletiyor . :)

0|0
    0|0
  • yüzme iyidir yapın omuz ve kanatlarınıza iyi gelecektir.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah dediğin gibi faydasını görürüm bakalım yazıldık haftada 2 saat cuma ve pazar günleri istersek dahada arttırabilirmişiz saatlerini

• omuz önemli, önemlie ben fazla yüklendim şimdi sakat omzum fazla zorlama ısınmadan sıkıntı yaşarsın 3 aydır istediğim ağırlığı kaldıramıyorum

• allah yardımcın olsun yüzme bir nebze genişletirmi hem body hem yüzme :)

• Kardeşim ben lisanslı yuzucuyum yarısmlarada duzenlı olarak katılırım gıdebıldıgın kadar cok gıtmenı tavsiye ederım 1 saat yeterlı olur her gıdısınde boyunun uzun olmasından dolayı zor gelişe bilirsin

0|0
    0|0
    • sağol usta şuan yazıldım cuma ve pazar günler saat 20.00 21.00 saatleri arasında bakalım hem spor hem omuz genişletmek için inşallah faydasını görürüm :) yorumun için teşekkür ederim

Yükleniyor...