Biz FENERBAHÇE yiz, ne zor günler gördük, değil mi?

moralimizi hic birsey bozamaz haksızlıgın bedelini herkes oder eger tek basına sike yaptıysa aziz yıldırım ben FENERBAHÇELİ olmaktan gurur duyuyorum buyrun izleyin. link

Güncellemeler:
ne ŞİKECİ demeniz moralimi bozar nede baska tepki vermeniz cunku biz FENERBAHÇE YİZ NOLURSA OLSUN ayakta durucaz bundansonra durdurunda gorelim bizi.:)

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Şike yaptık ya da yapmadık farketmez.

Herkes sütten çıkmış ak kaşık edasıyla konuşuyor.

Bu takım bizim.Sonuna kadar arkasindayiz.

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi düşündümde Fenerbahçeli olsam bende senin gibi Fenerbahçe ve Aziz Yıldırımı savunmaktan gurur duyarmıydım diye ama senin kadar dik duramazdım çünkü bu duruşu sergileyen bir insanın yüzsüz olması gerekir bende bu özellik yok ama sende var.

3|3
    2|2
    • siz sadece iyi gunde yanında olursunuz takımın biz ise kotu gunlerde aramızdaki fark bu iste eger takımın kotu gununde yanında olmak yuzsuzlukse ben bunu kabul ediyorum.

• Millet beni ilgilendirmez diyorsun pek benim Trabzona yalakalık yaptığımı ya da kötü günde takımımın yanında olmadığımı nerden biliyorsun?Diğer Gslilerin yaptığı ilgilendirirmi?Bu nasıl çelişkidir bu kadar güzel saçmaladığın için seni tebrik ediyorum

• Ben takimlarinin yaninda olmuyorlar diyorum her takimin sadik taraftari var senle benim gibi doru seni ilgilendirmez

• Şike Şike Şampiyon Fenerbahçe. Şike Şike bir hal olduk.

Bağırın ulan en büyük Fener diyeeeeeeeeeeeee!

1|2
    0|1
  • link Fenerbahçe ile oyun oynanmaz

1|1
    0|1
  • ahahhahaha hadi bakalım son günlerde son ağlamanızı da yapın dostum sürünüyorsunuz ya resmen şimdi başkanınız korkdan Türkiyeye gelemiyor hapise atacaklar diye şimdi fenerin başkanı kim değil belli değil şikeden bütün dünya tarafından mühür yediniz daha nekadar düşebilirsiniz ki sizce en büyük rakibiniz ki bizce ve bütün dünya tarafından yanına bile yanaşamayacağınız GALATASARAY avrupanın tozunu dumanına katıyor siz üzülmiyeceksiniz siz bahanelerin ardına sığınmıyacaksınızda kim sığınacak :D

0|0
    1|1
  • bu sefer ebenizinkini tersten görceksiniz :D

0|2
    3|1
  • ŞİKECİLER <3

0|2
    4|2
  • feneeeeeeer.

0|0
    0|0
  • Allah tan varsın fener , yoksa biz kiminle bu kadar eğlenirdik :D

0|0
    1|3
    • Biz sizi muhatap olarak gormedik hic.

• kongre üyesiysen aziz yıldırıma da oy vermişsindir sen şimdi , cidden verdin mi oy

• hem sen gizliye takılma, şikede tek taraflı olmaz diye bişey yok geçin bunları, şike teklif etmek girişimde bulunma dahi suç, iddaname ve tapeleri hiç okumamış incelememişsin sen. Hem aziz yıldırım zamanında demedi mi türk yargısına güveniyorum ve kararına saygı duyacam diye. Şimdi ise kararı tanımıyorum diyor? Kimsiniz ya siz devletin yargısını tanımıyacaksınız? Ha siz T.C den bağımsız ayrı cumhuriyettiniz değil mi?

Yükleniyor...