Kapat

Manyetik koşu bandı kullananlar ??

manyetik (motorsuz) koşu bandı kullananlar var mıvarsa nasıl memnun kaldınız mı ben altis'in kini almayı düşünüyorum 273 tl hepsiburada.comdan alıcam ha bide bu motorsuz koşu bandı kullananlar hangi koşu bandı markasını ne kadar fiyata aldığını yazabilir mi ? :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi :D bedava elektrik üretmeyide söyleyim bir motor al 2 tane mıktatsı olsun :D onların ucuna :D bağla hem elektrik üret hemde kalori yak :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel fiyat

almakta fayda var

0|0
    0|0
  • motorsuz kpşu bandı nasıl çalışıyor ki?elektrikle mi?

0|0
    0|0
    • sana tavsiyem kesinlikle dunlop alman..teknosada var mesela..

• yok elektriksiz kendi enerjinle :dd

• çok iyi o zaman..ben de alayım bir tane o zaman ya çünkü lazım gerçekten bana da 100 kiloyum.zayıflamak istiyorum.kalori yaktırıyor mu bu bant?

• Kilo vermek için neden bu kadar çok para harcıyorsunuz koşu bandı alınca 2 günde incecik olacağınızı zannediyorsunuz heralde ? yapmayın böyle şeyler boşa israf günah günah ! Ben yardımcı olurum kilo verme konusunda istiyorsan bilgilendiririm bolca

0|0
    0|0
    • sporsuzda verdiğin kilolar kalıcı olmuyo ki ama :(

• Ben spor yaptırcam sana egzersiz var elimde 1 saat yap 1 kilo vereceksin sıkılaşırsın hemde profesyonel destek sağlayacam

• manyetik nasıl yav.dur bkam bi

0|0
    0|0
  • Koşu bandını hiç bir zaman önermiyorum . Bisiklet yapman çok daha verimli ve faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Beklentini karşılayamayabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende almayı düşünüyorum ama bulamadım linkini atarmısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...