Aziz Yıldırıma yapılanların arkasında Fenerbahçe'yi ele geçirme politikası olabilir mi?

Özellikle sorum FENERBAHÇE li arkadaşlarıma. Arkadaşlar bu kadar çok AZİZ başkanla uğraşılması acaba doğru mu? Bana biraz malum kesimin FENERBAHÇE mizi ele geçirme çabaları gibi geliyor. Siz bu konu da ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Aziz yıldırımın şike yaptığını kabul eden arkadaşlara sorum şudur: Aziz yıldırım şikeyi kendi kendine mi yaptı? Eğer kendi kendine şike yapmadıysa o zaman niçin sadece Aziz Yıldırım ve FENERBAHÇE ceza alıyor?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım nedenmı tutuklanıyor devletın goz dikti yerleri fenerbahceye aldı icin tutuklanıyor ona ihaleye katılma dediler oda katıldı ve aldı ihaleyle herseyın baslangıcı bu olaydır eger sike varsa o sezon bilsinlerki galatasarayda sattı macı trabzonda besıktasta sattı macları FENERBAHCEYE karsı onlarıda satın aldık bunu neden kabul etmiyorlar anlamıs degilim.

0|2
    1|0
    • Kesinlikle haklısın arkadaşım zaten bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz ya. Aziz başkanda hep bunu söylüyor ya. Şike varsa kendi kendine mi şike yaptı.Şike olduğunu söyleyen zihniyet bunu neden kabullenmez anlamış değilim.

• kimsenin anlamasına gerek yok biz zaten biliyoruz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sevinin sonuçta Aziz gidiyor

2|1
    0|2
  • He ya..Geçirsinler biz de rahatlayak..:)

0|0
    0|0
  • sanmam olacağını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hükümetmi yoksa Cemaatmi Feneri ele geçirmeye çalışıyor?Eğer öyleyse Murat Ülker,Ferit Şahenk,Nihat Özdemir bunlar cemaatçi vede Aziz Yıldırımın emrinde çalışmıyorlarmı? Murat Ülker cemaatin kasası değilmi?Ya da AKPli Kadir Topbaş´ın oğlunun Fb yönetiminde ne işi var?Ya da Abdullah Kığılı bu adamlar AKPli değilmi?

Hadi onuda geçtim Uefa´damı Feneri ele geçirmeye çalışıyor?Şunu unutmayın eğer Fenerbahçeye Türkiyede şu ana kadar ceza verilmediyse bu Başbakan Erdoğan ve Yıldırım Demirören sayesindedir

2|0
    0|3
  • saçmalamayın fenerbahçe kim oluyor da ele geçirecekler.altı üstü bir spor kulübü sanki protokol kulübü imiş gibi davranıyorlar..bir spor kulübünü ele geçirse ne olacaklar ki gollere sevinmeye bak sen..emenike sow atıyor webo atıyor daha ne olsun işte sportif başarılara sevinmeye bak.gerisi hep trışka...fenerbahçeyi ancak fenerbahçeye gönül verenler ele geçirebilir.. bir galatasaraylı olarak bu sene şampiyon olmanızı dilerim ve size başarılar dilerim.sportmen olalım ve sportmen yorumlar yapalım diyorum..

0|2
    0|1
  • Fetullahın türkiyede olan biten çok şeyde parmağı var. şike olayındada onun parmağı var çünkü aziz yıldırım çok büyük ihalelere giriyordu ve cemaatle karşı karşıya geliyordu buda cemaatin işine gelmiyordu. aziz yıldırım serdar adalı ile en son helikopter ihalasina girince cemaat düğmeye bastı

olmayan tapeleri olmayan para sayma görüntülerini olmayan para dolu çantaları (garnizon komutanı ve vali bilet var demişti) elinde bulundurduğu basın organlarında manşetlerle varmış gibi gösterdi. soruşturma gizliydi ama nedense cemaatin gazetelerinde manşetten veriliyordu.

0|1
    1|2
  • Fenerbahçeyi elemi geçirmek ahahaaha şakamısınız ya.Şike yaptınız cezasını çekeceksiniz.Hala neyin kafasındasınız.Onu anlamıyorum.

1|2
    0|2
  • Bu olay Fenerbahçeyi ele geçirme operasyonu değil bu olay Aziz Yıldırımı aynı Cem Uzan gibi bitirip ülkeden uzaklaştırma operasyonu.

Çünkü Aziz Ylıdırım ihalelere girip kazanan bir adam ve cemaatin işine gelmeyen bir adm. aynen Cem Uzan Aydın Doğan gibi.

Dikkat edin Aziz Yıldırımı suçladıkları konu şike olayı ile başladı sonradan çevirip örgüt kurma örgüt liderliği olayına getirdiler böylelikle içeri atıp önlerinden çekilmesini sağlayacaklardı.

Aziz Ylıdırım Aydın Doğan ve Cem Uzan tanınan isimler bunlar gibi tanınmamış nice isimleri bu şekilde bitirdiler.

0|1
    1|2
  • Aziz Yıldırım'la NATO ile ilişkileri, silah ticareti konusundaki konumu yüzünden uğraşıldığını düşünüyorum. Derin konular

0|1
    0|0
  • O kadar gerizekali bir toplumuz ki aziz yıldırım ben şike yaptım kanıtlarım var dese yok aziz başkan öyle şey yapmaz diyecek vasıfsızlar mevcut bu ülkede

0|3
    1|3
    • haklısın gerçektende gerizekalı bir toplumuz ki aziz yıldırım bu iş şike olayı değil bu iş siyasi olay dediği halde hala şike yaptı diyebilecek adamlar var

• hadi Türkiye de herkes febeye karsı bütün dünyadamı fenere karsı?

1|0
    0|2
  • infantino ile platini de cemaatçi zaten*. vatikan cemaatinden onlar..

1|2
    0|2
  • tam tersi, aziz yıldırım'ı ve fenerbahçe'yi kurtarma politikası var bence. amma paranoyaksınız arkadaş ya.

0|1
    1|2
Yükleniyor...